Συλλεκτικό Στέκι
Η Βικτώρια που χασμουριέται - Εκτυπώσιμη έκδοση

+- Συλλεκτικό Στέκι (https://syllektiko-steki.gr)
+-- Φόρουμ: Ειδικές Κατηγορίες (https://syllektiko-steki.gr/forum-91.html)
+--- Φόρουμ: Πλαστά Νομίσματα (https://syllektiko-steki.gr/forum-92.html)
+--- Νήμα: Η Βικτώρια που χασμουριέται (/thread-585.html)



Η Βικτώρια που χασμουριέται - Nonos - 21/01/17 07:58:49

Μετά από λαϊκή απαίτηση, ας υπάρχει κι εδώ, αρχείο, το νόμισμα που έκανε λαμογιότατους να "το παίζουν" μεθυσμένοι κάθε φορά που κάνουν ή προσπαθούν να κάνουν διαδικτυακή εκτίμηση sovereign.

H Βικτώρια που χασμουριέται για κάποιους, για κάποιους άλλους η Βικτώρια που γελά.
Μια κόπια που πουλήθηκε και αυτή από κάποιον πονηρίδη σε μέλος της συλλεκτικής μας κοινότητας.


[Εικόνα: zk280m.jpg]

[Εικόνα: 1q0jm8.jpg]


RE: Η Βικτώρια που χασμουριέται - smartmorpheus - 21/01/17 11:24:38

Ποιος είναι βρε παιδί μου αυτός που υπονοείς καθημερινά είναι μέλος εδω μέσα και κάθε φορά που μιλάς δεν κουνιέται κουνούπι?


RE: Η Βικτώρια που χασμουριέται - milou - 21/01/17 11:43:06

Για μενα λεει Θοδωρη.Τα παλια προπερσινα.Τα χουμε πει χιλιες φορες στο αλλο σαιτ και τα εχω εξηγησει αλλες τοσες.Βαρεθηκα πια!!Οποιος θελει ας μου στειλει μυνημα να εξηγησω επακριβως.

Προφανως ο Μιχαλης εχασε τον υπνο του 2 μερες τωρα που γραφω εδω.Δεν πειραζει εγω κοιμαμαι μια χαρα.

Μιχαλη ξεπερασε το φιλε μου.Θα δεις θα ηρεμησεις και θα γινεις καλυτερος ανθρωπος.Ολοι μας θα γινουμε καλυτεροι ανθρωποι.Και ο χρονος θα δειξει τι και ποιος. Wink

Υ.Γ Αληθεια ο ανθρωπος που λεει οτι του εδωσα εγω τετοιο νομισμα αληθεια που ειναι;Γιατι εξαφανιστηκε αραγε οταν ζητησα να μου το δειξει;;Εδω ειμαι και παντου αν θελει ας επικοινωνησει μαζι μου.Εναμιση χρονο τον ψαχνω..

Μιχαλη μην νομιζεις οτι θα πεσω στην παγιδα να το συνεχισω.Εσυ αν θες συνεχισε.Εγω σταματω εδω γιατι εχω σοβαροτερα πραματα να ασχοληθω και δεν εχω χρονο.Ας συνεχισουμε στα νομισματα..


RE: Η Βικτώρια που χασμουριέται - miou - 21/01/17 12:07:22

Και εγώ θα πρότεινα κ Μιχάλη (που αν και δεν σε γνωρίζω σε θεωρώ φίλο μου) να μην δίνετε συνέχεια.
Η υπόθεση αυτή αφορά άλλους.
Εσυ ανέλαβες την εκτίμηση και έκανες το καθήκον σου σαν πεπειραμένος εκτιμητής
Απο εκεί και πέρα να είσαι βέβαιος πως ο καθένας θα κρίνει


RE: Η Βικτώρια που χασμουριέται - Nonos - 21/01/17 12:21:47

(21/01/17 11:24:38)smartmorpheus Έγραψε:  Ποιος είναι βρε παιδί μου αυτός που υπονοείς καθημερινά είναι μέλος εδω μέσα και κάθε φορά που μιλάς δεν κουνιέται κουνούπι?

Αχ βρε Θοδωρή, την ταινία την ξέρεις? Φωνάζει ο κλέφτης για να φοβηθεί ο νοικοκύρης   Big Grin Big Grin


RE: Η Βικτώρια που χασμουριέται - smartmorpheus - 21/01/17 12:27:50

(21/01/17 12:21:47)Nonos Έγραψε:  
(21/01/17 11:24:38)smartmorpheus Έγραψε:  Ποιος είναι βρε παιδί μου αυτός που υπονοείς καθημερινά είναι μέλος εδω μέσα και κάθε φορά που μιλάς δεν κουνιέται κουνούπι?

Αχ βρε Θοδωρή, την ταινία την ξέρεις? Φωνάζει ο κλέφτης για να φοβηθεί ο νοικοκύρης   Big Grin Big Grin


Σταμάτησε να φωνάζεις γιατί θα γίνεις γραφικός σαν κι εμένα... Τι σε νοιάζει αν ο άλλος είναι απατεώνας αφου δεν νοιάζει τους ιδιοκτήτες της σελίδας εσυ θα βγάλεις το φίδι απο την τρύπα???