Συλλεκτικό Στέκι

Πλήρης έκδοση: 1 δραχμή 1910
Βλέπετε μια σύντομη έκδοση του περιεχόμενου. Δείτε την πλήρη έκδοση.
Πρόσφατη παραλαβή . Σκέφτομαι να το στείλω για πιστοποίηση.  Τις γνώμες σας, τι βαθμό μπορεί να πάρει;
είναι μικρή η φωτό αλλά φαινεται καλό!!!
Θα βάλω μια πιο μεγάλη
Εστω και αν η φωτο δεν ειναι καλη θα τολμησω να πω οτι ειναι 62+ και ευχομαι να βγει οσο ψηλοτερα γινεται φιλε,πανεμορφη
(19/05/17 00:53:49)μαρκος Έγραψε: [ -> ]Εστω και αν η φωτο δεν ειναι καλη θα τολμησω να πω οτι ειναι 62+ και ευχομαι να βγει οσο ψηλοτερα γινεται φιλε,πανεμορφη

 θεωρώ ότι είναι 63 λόγο πολύ καλού  rim, δεν  θα εστελνα για πιστοποίηση αν δεν ημουν σίγουρος ότι θα βγάλει 64 η παραπανω,είναι πολλες εκατοντάδες τα 62-63 κατά την γνώμη μου και οποια μελοντική ποθητή υπεραξία αν υπάρχει θα παει περίπατο σε συσχετισμο εξόδων πιστοποίησης με τιμές εμποριου Raw
Από τρόπο βαθμολόγησης δεν γνωρίζω, αλλά πέρα από το υπέροχο rim, οι χαρακιές στο λαιμό του Γεωργίου δεν παίζουν ρόλο;
Αν δεν παίζουν το 62 το έχει, αλλά αν επηρεάζουν τον βαθμολογητή, θεωρώ ότι δεν θα ξεπεράσει το AU και σ' αυτή την περίπτωση, Στέργιο, νομίζω δεν θα άξιζε η πιστοποίηση. Προσωπική πάντα εκτίμηση. Εύχομαι πάντως, το καλύτερο δυνατό. Γενικά όμως είναι αξιοζήλευτο νόμισμα.
Σας ευχαριστώ όλους που απάντησαν . Θανάση το πήρα σε καλή τιμή και AU να βγει δεν μπαίνω μέσα και πέρα από το ωραίο rim έχει μια φοβερή μέδουσα  και μπράτσα καμπύλα , σίγουρα τα δυο χτυπήματα θα το ρίξουν ,θα δούμε πόσο;. Αλλά νομίζω πως MS 62  το έχει. Αν πάει παραπάνω θα είμαι και περισσότερο ευχαριστημένος.
(19/05/17 17:06:51)sroussos Έγραψε: [ -> ]Σας ευχαριστώ όλους που απάντησαν . Θανάση το πήρα σε καλή τιμή και AU να βγει δεν μπαίνω μέσα και πέρα από το ωραίο rim έχει μια φοβερή μέδουσα  και μπράτσα καμπύλα , σίγουρα τα δυο χτυπήματα θα το ρίξουν ,θα δούμε πόσο;. Αλλά νομίζω πως MS 62  το έχει. Αν πάει παραπάνω θα είμαι και περισσότερο ευχαριστημένος.
Στέργιο, σου το εύχομαι ολόψυχα. Πραγματικά η πλευρά με τη μέδουσα είναι απίστευτη.