Συλλεκτικό Στέκι

Πλήρης έκδοση: 1 ΔΡΑΧΜΗ 1873
Βλέπετε μια σύντομη έκδοση του περιεχόμενου. Δείτε την πλήρη έκδοση.
Σελίδες: 1 2 3 4
Αποφασισα να κρατησω αυτή τη δραχμουλα  στην προσωπικη μου συλλογη
μιας και είναι δωρο φιλου ..και με εχει τραβηξει από την πρωτη στιγμη
αν και δεν ειναι-από αποψη βαθμου- κατι ξεχωριστο.....αλλα θα την κρατησω στην βασικη μου συλλογη
Οποιος εχει ορεξη  βαζει βαθμο  που πιστευει ..xf -au details - κτλ κτλ ..ελευθερα
Όπως σας ειπα είναι για προσωπικη χρηση η δραχμουλα Big Grin
Ειναι πολυ καλη η δραχμούλα ! Μπράβο ! aUNC κατα την γνώμη μου , ωραιες λεπτομέρειες !! Πολυ δυνατές κουρτίνες και μαιανδρος !!
Αμα σταλθεί πιθανον θα γράψει details επειδη εχει βαρια πατινα ! Ανεξαρτήτως αμα ειανι αυθεντική ή οχι , συνήθως τις πολυ βαριές πατινες τις βγάζουν artificial colour !
Ρε μπαγασα, την έκανες κουκλί. Δεν παίζεσαι. 
Εγώ λέω min 58.
(22/07/17 11:51:50)johntsik Έγραψε: [ -> ]Ρε μπαγασα, την έκανες κουκλί. Δεν παίζεσαι. 
Εγώ λέω min 58.
Την καλη αρχη την εκανε ο θειος σου Big Grin Big Grin
Εγω απλα την αφησα να ωριμασει περιπου 14 μηνες  για να είναι  απολυτως του γουστου μου Smile
Θα χαιροταν αν θα την έβλεπε έτσι...
ms62 μου φαίνεται.

 Εχεις φτάσει τελευταία πίστα με τις φωτογραφίες Big Grin
(22/07/17 13:45:33)georok Έγραψε: [ -> ]ms62 μου φαίνεται.

 Εχεις φτάσει τελευταία πίστα με τις φωτογραφίες Big Grin
Nαι οντως το παλευω καλα Tongue ...αρκει να μην είναι σε slab ..εκει είμαι για κλαματα Big Grin Big Grin
Ομορφιες,ομορφιες... Big Grin Big Grin Big Grin
Πανεμορφη ,την γουσταρω παρα πολυ,για βαθμο δεν ξερω συμφωνω με τα παιδια αλλα για συλλογη ειναι οτι πρεπει ,εχουμε πει οτι μας αρσει προπ;αντων και οχι οτι γραφει ενα ενδεχομενο κουτιασμα,υελω να μου την δειξης την επομενη φορα Heart
Είναι μια πολύ όμορφη δραχμή , νομίζω MS , όμως πέραν του βαθμού , δεν νομίζω να τις μοιάζουν πολλές σε χάρη  Wink !!!
Να τη χαίρεσαι , άλλη μια φορα αποδεικνύεις το εξαιρετικό σου γούστο αλλα και τις πάντα πολύ καλές προσωπικές επιλογές !!!
Να τη χαίρεσαι , είναι υπέροχη !!! Smile
Σελίδες: 1 2 3 4