Συλλεκτικό Στέκι

Πλήρης έκδοση: 1 δραχμή 1833 Παρισίων
Βλέπετε μια σύντομη έκδοση του περιεχόμενου. Δείτε την πλήρη έκδοση.
Καλησπερα και παλι
Θα ηθελα παλι τις γνωμες σας για τη δραχμουλα...τι βαθμο θα επαιρνε και κατα ποσο μπορει να της κοψει βαθμο η γρατσουνια πισω στο μαλι ...και γενιακ οτι σχολια θελετε 

[Εικόνα: DSCN1681.jpg]
[Εικόνα: DSCN1687.jpg]
[Εικόνα: DSCN1688.jpg]
[Εικόνα: DSCN1704.jpg]
[Εικόνα: DSCN1714.jpg]
[Εικόνα: DSCN1708.jpg]
[Εικόνα: DSCN1706.jpg]
[Εικόνα: DSCN1709.jpg]
VF 30-35 Αντώνη
Για να πω και εγω την προσωπικη μου εκτιμηση το κανω για XF .....χωρις ομως να γνωριζω αν του κοβει βαθμο η γρατζουνια
Υ.Γ η προσωπικη μου εκτιμηση φυσικα δεν σημαινει οτι δεν ακουω και αλλες γνωμες αλλωστε για αυτο το ανεβασα  Rolleyes
Ουδεις ?
Φιλαρα καλησπερα, το κοματι ειναι βφ! Η πατινα σωστη και εχει τις γρατζουνιες του που δεν ειναι τοσο βαθειες ομως... Περιμετρικα δεν εχει καποιο χτυπημα που να το υποβαθμιζει! Το κοματι ειναι ομορφο! Επισης ειναι σαφως δυσκολοτερη απο τα αδερφια της του 33 Γερμανιας που εμφανιζονται πολυ συχνοτερα!
Σε ευχαριστω Στελιο ...να υποθεσω οτι αξιζει να σταλει
Αντώνη συλλέξιμη η δραχμή σου, σε κατάσταση εκεί στο VF πιστεύω. Σαφώς σπανιότερη από αυτή του Μονάχου, αλλά δεν νομίζω ότι αξίζει να την πιστοποιήσεις...
Δεν αξιζει για πιστοποιηση φιλαρακι! To πιο πιθανο να μην παρει βαθμο λογο γρατζουνιων, ουτως η αλλως το κοματι πλεον διαμορφωνει τιμη μονο του η πιστοποιηση μονο περιτα εξοδα για σενα!
Ευχαριστω για τις απαντησεις ...να μπω σε μια δυσκολη ερωτηση...που κυμαινετε η τιμη του ?