Συλλεκτικό Στέκι

Πλήρης έκδοση: 2017 MS68 MS 69
Βλέπετε μια σύντομη έκδοση του περιεχόμενου. Δείτε την πλήρη έκδοση.
Αυτή η φωτογραφία είναι για τον Χρήστο , θα μάθω σιγά σιγα
Ευχαριστώ για την αφιέρωση, το ένα είναι MS 68 και το άλλο PF 69 ή το αντίθετο? Καλορίζικα είσαι σε καλό δρόμο.
Διαμαντάκια! Καλορίζικα και καλοστέριωτα στην συλλογή σου,  είσαι στο σωστό δρόμο! Big Grin
Κουκλιά να τα χαίρεσαι!
ειναι ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ..θα ηθελα να ρωτησω ποιος ο λογος να βαλεις σε κουτι αυτα τα νομισματα?δεν ρωταω με ειρωνια ,προς θεου..απλα θελω να μαθω ποιο το κερδος ειτε οικονομικο ειτε ψυχικο απο την χαρα της συλλογης..το πρωτο ειναι απλη μπουλιον ετσι δεν ειναι?φιλικα παιδια..
(31/10/17 09:59:52)ΛΑΚΗΣ Έγραψε: [ -> ]ειναι ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ..θα ηθελα να ρωτησω ποιος ο λογος να βαλεις σε κουτι αυτα τα νομισματα?δεν ρωταω με ειρωνια ,προς θεου..απλα θελω να μαθω ποιο το κερδος ειτε οικονομικο ειτε ψυχικο απο την χαρα της συλλογης..το πρωτο ειναι απλη μπουλιον ετσι δεν ειναι?φιλικα παιδια..

Στο πρώτο ήθελε η κόρη μου να το βάλω σε κουτί, και το δεύτερο το αγόρασα έτοιμο πιστοποιημένο , ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ
Καλορίζικο το σετ Γιάννη. Όταν στην συλλογή εμπλέκονται και παιδιά τα νομίσματα είναι πιο όμορφα. Έχω προσωπική πείρα.
Καλορίζικα!! Wink
Φίλε μου να τα χαίρεσαι
σε ευχαριστω για την απαντηση φιλε..με υγεια να χαρειτε την ομορφια των νομισματων αυτων