Συλλεκτικό Στέκι

Πλήρης έκδοση: 1887 five pounds
Βλέπετε μια σύντομη έκδοση του περιεχόμενου. Δείτε την πλήρη έκδοση.
Σελίδες: 1 2
Χαιρετώ την παρέα. Τί βαθμό θα βάζατε στην κυρία;
(25/11/17 15:34:51)incredible Έγραψε: [ -> ]Χαιρετώ την παρέα. Τί βαθμό θα βάζατε στην κυρία;

MS63
Είσαι σίγουρος ότι είναι γνήσιο? Όσο και να το βλέπω δεν δείχνει εντάξει.
(25/11/17 18:41:30)chris_1972 Έγραψε: [ -> ]Είσαι σίγουρος ότι είναι γνήσιο? Όσο και να το βλέπω δεν δείχνει εντάξει.

Γνήσιο είναι  Χρήστο. Έτσι από περιέργεια τί δεν σου αρέσει;
Είμαι σίγουρος ότι είναι γνήσιο. Είναι δε και όμορφο.
Και άλλες 2 φωτό , όχι τόσο καλές το ξέρω.
Εύχομαι να κάνω λάθος και να έχετε δίκιο. Παρατηρώ εκκεντρότητα, ανομοιομορφία στα κουτάκια εσωτερικά του ριμ η ουρά με ξενίζει κάπως όπως επίσης το λοφίο του καβαλάρη. Μπροστά στον λαιμό φαίνονται κάποια σημάδια σαν προεξοχές. Είναι πολλά σημεία μαζί για να είναι τυχαίο, παρόλα αυτά όπως είπα εύχομαι να είμαι λάθος. Αναμένω νεότερα αν το στείλεις για πιστοποίηση.
(25/11/17 20:03:42)chris_1972 Έγραψε: [ -> ]Εύχομαι να κάνω λάθος και να έχετε δίκιο. Παρατηρώ εκκεντρότητα, ανομοιομορφία στα κουτάκια εσωτερικά του ριμ η ουρά με ξενίζει κάπως όπως επίσης το λοφίο του καβαλάρη. Μπροστά στον λαιμό φαίνονται κάποια σημάδια σαν προεξοχές. Είναι πολλά σημεία μαζί για να είναι τυχαίο, παρόλα αυτά όπως είπα εύχομαι να είμαι λάθος. Αναμένω νεότερα αν το στείλεις για πιστοποίηση.
Συμφωνώ Χρήστο μαζί σου,μια πιστοποίηση θα δείξει.
Το ειχα βγαλει γνησιο νομιζω αυτο καποτε!
(25/11/17 18:55:50)MintError Έγραψε: [ -> ]Είμαι σίγουρος ότι είναι γνήσιο. Είναι δε και όμορφο.

(28/11/17 23:15:14)SVcollector Έγραψε: [ -> ]Το ειχα βγαλει γνησιο νομιζω αυτο καποτε!

Ναι το είχες  Wink
Σελίδες: 1 2