Συλλεκτικό Στέκι

Πλήρης έκδοση: 20 ΔΡΧ 1973
Βλέπετε μια σύντομη έκδοση του περιεχόμενου. Δείτε την πλήρη έκδοση.
Σελίδες: 1 2 3
20 ΔΡΧ 1973   "σπασμένο ακροκέραμο" μαζί με ''σπασμένο κύμα''.
Αρκετά δύσκολο, μπράβο.
πολυ δυνατο ,μπραβο επισης ειναι και χοντρο στεφανι
Ευχαριστώ πολύ παιδιά.
Να ρωτησω κατι;;Ξερουμε αναλογια εμφανισης αυτου εδω του συνδυασμου;;Εγω στο λιγο διαστημα που ασχολουμαι και εχοντας περασει καμμια 200αρια ++ στα ψαχτηριαπου κανω δεν το εχω βρει
Το νομισμα αυτο ειναι πολυ δυσκολο γιατι συνδυαζει πολλες δυσκολες ποικιλιες. Ακροκεραμο, σπασμενο κυμα και μικρο κυμα ( ποικιλια που δεν πιστευω να εχω πεισει πανω απο 5 ατομα οτι υπαρχει).
Θα ελεγα 1 στα 800
Επίσημα δεν ξέρω ,αλλά έχω κοιτάξει εκατοντάδες και όταν το βρήκα ήταν ανέλπιστο.
Δηλαδή αυτή η διακεκομένη (ή σχεδόν διακεκομένη) οριζόντια γραμμή στο ακροκέραμο θεωρείται ποικιλία;

Τι εννοείτε μικρό κύμα;
Το σπασμένο ακροκέραμο και το σπασμένο κύμα σε μικρο και μεγάλο..




(07/12/16 00:25:39)D.Dimitris Έγραψε: [ -> ]Επίσημα δεν ξέρω ,αλλά έχω κοιτάξει εκατοντάδες  και όταν το βρήκα ήταν ανέλπιστο.


Και το δικό μου διπλό . 

Μάλλον το μικρο σπασμένο κύμα είναι και το ακροκέραμο σπασμένο? Είναι το δεύτερο που βλέπω το δικό σου μικρο-λεπτό κύμα, και υπαρχει αυτός ο συνδυασμός σφαλμάτων...  Καλορίζικο!, γίναμε δυο..... άλλος?
(04/01/17 22:43:22)ukobke Έγραψε: [ -> ]Δηλαδή αυτή η διακεκομένη (ή σχεδόν διακεκομένη) οριζόντια γραμμή στο ακροκέραμο θεωρείται ποικιλία;

Τι εννοείτε μικρό κύμα;

 
Νίκο καλήμερα, η ποικιλίες σπασμένο ακροκέραμο και σπασμένο κύμα είναι δυο απο τις ποικιλίες που παρουσιάζονται στο 20αρικο του 1973. Υπάρχουν και στον κατάλογο του Κώστα    http://www.mycoins.gr/   

 Στην ποικιλία "σπασμένο κύμα" τώρα, μαζί με αυτήν του  D.Dimitris γίνονται δυο. Αν δεις και το κύμα και το πόδι του αλόγου ειναι αρκετά λεπτότερα.  D.DimitrisD.Dimitris 
Σελίδες: 1 2 3