Συλλεκτικό Στέκι

Πλήρης έκδοση: Δολάρια 1972 σετ εχουν αξια???
Βλέπετε μια σύντομη έκδοση του περιεχόμενου. Δείτε την πλήρη έκδοση.
Σελίδες: 1 2
Καλησπερα σας ξερουμε αν εχουν καμια αξια το σετ ???ξερω οτι δεν ειναι πολυ παλια , να τα βαλω στην αποθηκη ?
Kαλώς όρισες lefto!
Με μια περιήγηση που έκανα στο ebay, είδα ότι οι τιμές παίζουν από 8 ως 18 ευρώ,οπότε κράτησε τα, ίσως με την πάροδο των χρόνων, να πάρουν κάποια παραπάνω υπεραξία.
Αν θέλεις βάλε φωτογραφία, για να σου πουν και άλλοι την γνώμη τους.
Με μερικες φωτογραφιες θα τα δουμε ολο και κατι περισσοτερο θα σου πουμε! Πολλα παιζουν ρολο πχ η κατασταση τους που ειναι το βασικοτερο! Οχι στην αποθηκη μην τα βαλεις!!  Big Grin Υπαρχουν συλλεκτες που τα συλλεγουν μανιωδως!
Προσπαθώ για φωτογραφία . Ειναι μεσα σε μπλιστερ και μεσα στο χαρτινο κουτι τους .
Στειλε μου τις φωτογραφιες εδω [email protected] θα τις ανεβασω εγω για εσενα.
Ανεβάζω για τον φίλο lefto, τις φωτο που μου έστειλε.
,
Ευχαριστω παρα πολυ . Η φωτογραφιες δεν ειναι καλες το ξερω αλλα καταλαβαίνετε την κατασταση και την αξια τους.λεω να τα αφησω στα παιδια μου και καπια στιγμη μπορει να παρουν καμια αξια.
(14/11/18 22:16:35)Lefto Έγραψε: [ -> ]Ευχαριστω παρα πολυ . Η φωτογραφιες δεν ειναι καλες το ξερω αλλα καταλαβαίνετε την κατασταση και την αξια τους.λεω να τα αφησω στα παιδια μου και καπια στιγμη μπορει να παρουν καμια αξια.

Oντως το βρισκεις με 8-10 ευρω. 
Δεν ειναι θα ελεγαοτι ειναι  κατι που προκειται να ανεβει αξιολογα η αξια του........
Και εγω δεν πιστευω θα παρουν υπεραξια ιδιεταιρη αλλα βεβαια μεγαλη μπουκια φαε, μεγαλη κουβεντα μην πεις... Θα σου ελεγα να τα κρατησεις σαν ενθυμιο και να τα δωσεις στα παιδια σου, αφου δεν εισαι συλλεκτης!
Σελίδες: 1 2