Συλλεκτικό Στέκι

Πλήρης έκδοση: 10 λεπτά 1844
Βλέπετε μια σύντομη έκδοση του περιεχόμενου. Δείτε την πλήρη έκδοση.
Σελίδες: 1 2
Άλλη μια προσθήκη, μία ΒΑΣΙΛΕΙΑ.
Σχόλια και γνώμες, όπως πάντα ελεύθερα.
Πολύ ωραία ΒΑΣΙΛΕΙΑ, με εξαιρετικό Θυρεό, και εξαιρετικό στέμμα, αν εξαιρέσουμε την φθορά που υπάρχει στο κολλάρο, κάτω απ' αυτό, απ' οπου ξεκινάει και η φθορά
Στον οπισθότυπο, διακρίνω ενα μη στρογγύλεμα, και ωρα 8.30-9.30...., αυτό τι ειναι ? χτύπημα ? Γιατί στον εμπροσθότυπο δεν φαίνεται
Γενικά, πολύ πάνω απο τον μέσο όρο της κατάστασης των ΒΑΣΙΛΕΙΩΝ
Καλορίζικο ! Ωραία προσθήκη !
(02/02/19 11:57:26)STEL2 Έγραψε: [ -> ]Πολύ ωραία ΒΑΣΙΛΕΙΑ, με εξαιρετικό Θυρεό, και εξαιρετικό στέμμα, αν εξαιρέσουμε την φθορά που υπάρχει στο κολλάρο, κάτω απ' αυτό, απ' οπου ξεκινάει και η φθορά
Στον οπισθότυπο, διακρίνω ενα μη στρογγύλεμα, και ωρα 8.30-9.30...., αυτό τι ειναι ? χτύπημα ? Γιατί στον εμπροσθότυπο δεν φαίνεται
Γενικά, πολύ πάνω απο τον μέσο όρο της κατάστασης των ΒΑΣΙΛΕΙΩΝ
Καλορίζικο ! Ωραία προσθήκη !

Ευχαριστώ Στέλιο! Ναι δυστυχώς, έχει χτύπημα στο rim, εκεί που περιγράφεις. Το είχα δει, αλλά αυτή η ΒΑΣΙΛΕΙΑ είναι καλύτερη από την προηγούμενη που είχα, οπότε δεν μπόρεσα να αντισταθώ! Big Grin
Kαι καλά εκανες. Κι εγώ προτιμώ περισσότερο την λεπτομέρεια, απο τις ατέλειες
Οθων ειναι, βασιλεια ειναι, και σε κατασταση συλλεξιμη! Τα τελευταια χρονια εμφανιζεται συχνα και σε πιο προσιτες τιμες αποτι τα εβρισκες παλαιοτερα! Καλοριζικο!
Ποσο είναι η τιμη για να το αποκτησεις? Δεν ρωταω για το συγκεκριμενο,γενικα.
Γεια σου Βασιλη πολυ ομορφη η δεκαρα, και φυσικα και η πενταρα σου, που ειναι περισσοτερο του γουστου μου Wink
Να τα χαιρεσαι!!
(02/02/19 18:08:01)coll Έγραψε: [ -> ]Γεια σου Βασιλη πολυ ομορφη η δεκαρα, και φυσικα και η πενταρα σου, που ειναι περισσοτερο του γουστου μου Wink
Να τα χαιρεσαι!!

Είμαι σίγουρος ότι η πεντάρα σου αρέσει περισσότερο Σωτήρη! Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!
Από τις καλύτερες σε Βασιλεία που έχω δει. Αν δεν είχε το χτύπημα θα ήταν για πιστοποίηση .
(02/02/19 19:49:13)sroussos Έγραψε: [ -> ]Από τις καλύτερες σε Βασιλεία που έχω δει. Αν δεν είχε το χτύπημα θα ήταν για πιστοποίηση .
+1, καλορίζικη!!!
Σελίδες: 1 2