Συλλεκτικό Στέκι

Πλήρης έκδοση: Ποσειδώνας
Βλέπετε μια σύντομη έκδοση του περιεχόμενου. Δείτε την πλήρη έκδοση.
Σελίδες: 1 2
Μόλις το πήρα από ebay. Η πρώτη μου αγορά εκτός Καποδίστρια εδώ και πολλά χρόνια, πιστεύω ένα xf με μόλις 30 ευρώ

[attachment=7950]

[attachment=7951]
Καλορίζικο Γιάννη, άντε και στα επόμενα!
Καλορίζικο Γιάννη. Αντε καλή αρχή στην συλλογή σου. ???
Ελκυστικό και και σε καλή τιμή!
Καλορίζικο Γιάννη και καλή συνέχεια Smile
Σας ευχαριστώ όλους, η αλήθεια είναι ότι ο Καποδίστριας με έχει κουράσει. Μου είναι πλέον δυσάρεστο κάθε φορά που αποκτώ ένα νόμισμα να πρέπει να χώσω βαθιά το χέρι στην τσέπη, οπότε μία εναλλακτική συλλογή επιβάλλεται άλλα δεν το βλέπω να επανέλθω στα ελληνικά και να αρχίσω από το μηδέν... Όπως λέω μεταξύ σοβαρού και αστείου στον έτερο Γιάννη όποτε πηγαίνουμε για καφέ, θα αρχίσω να μαζεύω αναμνηστικά από την Τσεχοσλοβακία  Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Kαλοριζικο Γιαννη.
Νομιζω οπως κι εσυ κατα βαθος νοιωθεις  οτι τιποτα δεν προκειται να σου δωσει την ιδια αισθηση και χαρα με αυτη που σου χαριζουν καιρο τωρα οι τρεις παλιες αγαπημενες ενοτητες.
Παρ ολα αυτα σε νοιωθω πληρως αφου κι εγω ισως απογοητευμενος; προβληματισμενος ; εχω κανει τελευταια δυνατη και  σκοπιμη αποχη απο αυτα που μαζευα, και εχω εστιασει σε αλλα αντικειμενα για αποτοξινωση και ξεκουραση αφου τα βρισκω σε πολυ καλες τιμες.
Περισυλλογη δηλαδη και ισως επανελθω εν καιρω


Ισως καποια στιγμη επανελθω να σας παρουσιασω καποια Smile
Καλορίζικος ο Θεός της θάλασσας, AU τον βλέπω εγώ. Τώρα με την κούραση που αναφέρεσαι πιστεύω ότι όλοι περνάμε αυτή την περίοδο, προσωπικά κανω παράλληλες συλλογές μηδενικής αξίας οι οποίες με κρατάνε σε εγρήγορση. Καρτ ποστάλ, εφημερίδες, βιβλία, καπάκια σαμπάνιας Ελληνικά και ξένα νομίσματα χαμηλής οικονομικής αξιας, κασκόλ ομάδων, κ.α,πιστέψτε με πολλές φορές αισθάνομαι την ίδια χαρά προσθήκης είτε κάνει ένα είτε δέκα, καλημερα
Kαλορίζικο Γιάννη, αν και ξέρω οτι εσένα δεν σε τραβάνε αυτά
Μια που ψάχνετε εναλλακτικές, εχω ανοίξει στο 124sold, κάποια Γαλλογερμανικά απο το 1550, απο 1 ευρώ, αλλά και ασημένια

https://www.124sold.gr/otheritems.php?ow...reek-coins
Εσύ βρε Γιάννη το πήρες μπράβο, πήγε σε δικό μας άνθρωπο τουλάχιστον! εκείνη την ώρα που έκλεισε βγήκα για σοβαρή δουλειά και το ξέχασα αφού το είχα σταμπάρει για χτύπημα στο τέλος... Ωραίο κομματάκι, καλή συνέχεια στην όμορφη αυτή περίοδο.
(13/04/19 10:01:45)STEL2 Έγραψε: [ -> ]Kαλορίζικο Γιάννη, αν και ξέρω οτι εσένα δεν σε τραβάνε αυτά
Μια που ψάχνετε εναλλακτικές, εχω ανοίξει στο 124sold, κάποια Γαλλογερμανικά απο το 1550, απο 1 ευρώ, αλλά και ασημένια

https://www.124sold.gr/otheritems.php?ow...reek-coins
Στέλιο κάνα κρητικό βρες μας, να κλείσουμε την ρημάδα αυτή περίοδο... στην πηγή είσαι τι κάνεις;   Coolκάνα δυο κομμάτια μας λείπουν...
Σελίδες: 1 2