Συλλεκτικό Στέκι

Πλήρης έκδοση: 1 δραχμή 1986 σφάλμα εκτύπωσης και κύματος
Βλέπετε μια σύντομη έκδοση του περιεχόμενου. Δείτε την πλήρη έκδοση.
Το συγκεκριμένο νόμισμα για το λάθος εκτύπωσης που έχει δεν το πιάνει το ανθρώπινο μάτι ούτε το μάτι του χαράκτη δεν μπόρεσε να το δει μόνο η ίριδα του υπολογιστή σε τεχνολογίες το αρχείο είναι από τα σωσμένα που αναφέρω στο βιβλίο μου της 1 δραχμής 1976 δοκίμιο η συγκεκριμένη φωτογραφία τέθηκε εκτός βιβλίου ο λόγος   _  Άγνωστος ?
(15/04/19 00:32:54)mmarkog Έγραψε: [ -> ]Το συγκεκριμένο νόμισμα για το λάθος εκτύπωσης που έχει δεν το πιάνει το ανθρώπινο μάτι ούτε το μάτι του χαράκτη δεν μπόρεσε να το δει μόνο η ίριδα του υπολογιστή σε τεχνολογίες το αρχείο είναι από τα σωσμένα που αναφέρω στο βιβλίο μου της 1 δραχμής 1976 δοκίμιο η συγκεκριμένη φωτογραφία τέθηκε εκτός βιβλίου ο λόγος   _  Άγνωστος ?

Ρομπότ είσαι?
Ευχαριστώ για την απάντηση δεν είμαι ρομπότ είμαι ο αριθμός 11 





(15/04/19 02:18:26)noobcollector Έγραψε: [ -> ]
(15/04/19 00:32:54)mmarkog Έγραψε: [ -> ]Το συγκεκριμένο νόμισμα για το λάθος εκτύπωσης που έχει δεν το πιάνει το ανθρώπινο μάτι ούτε το μάτι του χαράκτη δεν μπόρεσε να το δει μόνο η ίριδα του υπολογιστή σε τεχνολογίες το αρχείο είναι από τα σωσμένα που αναφέρω στο βιβλίο μου της 1 δραχμής 1976 δοκίμιο η συγκεκριμένη φωτογραφία τέθηκε εκτός βιβλίου ο λόγος   _  Άγνωστος ?

Ρομπότ είσαι?