Συλλεκτικό Στέκι

Πλήρης έκδοση: Γεώργιος 10 λεπτά καθάρισμα - 2 νόμισμα
Βλέπετε μια σύντομη έκδοση του περιεχόμενου. Δείτε την πλήρη έκδοση.
Γεώργιος 10 λεπτά καθάρισμα - 2 νόμισμα Angel
Φιλε καλημερα και καλη εβδομαδα,να σε ρωτησω εκει ψηλα στο 10 σου διεφυγε λιγο και εχει πρασινιλα,λες αν βαλεις τελοβουρτσα να φυγει ή σβουρακι;;;με γυαλοχαρτο κατοσταρι πιστευω θα φυγει επισης αλλα φοβαμαι μην  κανεις καμμια ζημια στα νυχια σου γιατι ειναι μικρα νομισματα και θελει λεπτεπιλεπτες κινησεις
Σε ευχαριστώ πολλή για την απάντηση τα νομίσματα τα καθαρίζω με το χέρι δεν έχει μπει μηχάνημα φιλικά Γιώργος Angel





(15/04/19 08:48:17)μαρκος Έγραψε: [ -> ]Φιλε καλημερα και καλη εβδομαδα,να σε ρωτησω εκει ψηλα στο 10 σου διεφυγε λιγο και εχει πρασινιλα,λες αν βαλεις τελοβουρτσα να φυγει ή σβουρακι;;;με γυαλοχαρτο κατοσταρι πιστευω θα φυγει επισης αλλα φοβαμαι μην  κανεις καμμια ζημια στα νυχια σου γιατι ειναι μικρα νομισματα και θελει λεπτεπιλεπτες κινησεις
ΠΡΟΣ Μαρκος
Α ξέχασα καλή εβδομάδα να έχεις και εσύ τίποτα από όλα τα παραπάνω που αναφέρεις δεν έχω βάλει στο νόμισμα τίποτα από αυτά όλα είναι στο χέρι αν θες το πιστεύεις αν όχι καλή καρδιά φιλικά Γιώργος Angel





(15/04/19 08:48:17)μαρκος Έγραψε: [ -> ]Φιλε καλημερα και καλη εβδομαδα,να σε ρωτησω εκει ψηλα στο 10 σου διεφυγε λιγο και εχει πρασινιλα,λες αν βαλεις τελοβουρτσα να φυγει ή σβουρακι;;;με γυαλοχαρτο κατοσταρι πιστευω θα φυγει επισης αλλα φοβαμαι μην  κανεις καμμια ζημια στα νυχια σου γιατι ειναι μικρα νομισματα και θελει λεπτεπιλεπτες κινησεις
Αγαπητε Γιωργο δεν εχω λογο να μην να σε πιστευω,αλλωστε γιαυτο σου προτεινα τελοβουρτσα ή σβουρακι ,νασαι καλα .
(15/04/19 18:04:23)μαρκος Έγραψε: [ -> ]Αγαπητε Γιωργο δεν εχω λογο να μην να σε πιστευω,αλλωστε γιαυτο σου προτεινα τελοβουρτσα ή σβουρακι ,νασαι καλα .
Παιχταρα μου