Συλλεκτικό Στέκι

Πλήρης έκδοση: 100δρχ1875 εσσαι, 5δρχ1844
Βλέπετε μια σύντομη έκδοση του περιεχόμενου. Δείτε την πλήρη έκδοση.
Σελίδες: 1 2
εκτιμησούλα ???? χαχαχαχαχαχαχ Heart Heart Heart Heart Heart Heart
Δέχεστε ανήθικες προτάσεις ή είδατε την παράσταση και το διαθέτετε δωρεάν κύριε; Ακούω και Μπετόβεν Big Grin !
Γράφτε το στα αγγλικά κ στείλτε το κύριε μου στο διευθυντή του smithsonian museum να δουμε αν θα ενδώσει.

Ανεβασε κ άλλα νομίσματα το μουσείο κ είπα να τα μοιραστώ.
Είδατε για να είστε φιλότεχνος και φιλόμουσος; Παρακολουθείτε τις εξελίξεις και ενημερώνετε και εμάς τους άτεχνους Tongue .
Αν θυμάμαι καλά, άλλη μία φορά είχα δει το ESSAI,  σε δημοπρασία της NUMISMATICA GENEVENSIS με το πενηντάδραχμο!
Και το τάλιρο του 1844, είναι φανταστικό!
Τι να πούμε για αυτά τα νομίσματα; Εκπληκτικά και καλά που δημοσιεύονται και αυτές οι φωτογραφίες από μουσεία για να τα θαυμάσουμε και εμείς! Πού να άου δοθεί η ευκαιρία να τα θαυμάσεις διαφορετικά;
Σωστά. Στη καταγραφή των essai 100drαχμων προσθέτουμε άλλο ένα. Νομίζω  δεν ήταν γνωστό το κομμάτι του smithsonian. Τουλάχιστον εγώ π μπαίνω συχνά μέχρι πριν 2 μήνες δεν το είχαν.
(08/06/20 14:24:10)nikos11 Έγραψε: [ -> ]Δέχεστε ανήθικες προτάσεις ή είδατε την παράσταση και το διαθέτετε δωρεάν κύριε; Ακούω και Μπετόβεν Big Grin !
Με Μπετοβεν μονο μεχρι ταλληρο Παρισιων, οχι παραπανω. Smile Smile Smile
(08/06/20 20:51:52)sotiris Έγραψε: [ -> ]
(08/06/20 14:24:10)nikos11 Έγραψε: [ -> ]Δέχεστε ανήθικες προτάσεις ή είδατε την παράσταση και το διαθέτετε δωρεάν κύριε; Ακούω και Μπετόβεν Big Grin !
Με Μπετοβεν μονο μεχρι ταλληρο Παρισιων, οχι παραπανω. Smile Smile Smile

Xaxaxaxaxaaxaxxaxaxaaxxaxaxaxaxaxa
(08/06/20 20:57:28)solferino Έγραψε: [ -> ]
(08/06/20 20:51:52)sotiris Έγραψε: [ -> ]
(08/06/20 14:24:10)nikos11 Έγραψε: [ -> ]Δέχεστε ανήθικες προτάσεις ή είδατε την παράσταση και το διαθέτετε δωρεάν κύριε; Ακούω και Μπετόβεν Big Grin !
Με Μπετοβεν μονο μεχρι ταλληρο Παρισιων, οχι παραπανω. Smile Smile Smile
Xaxaxaxaxaaxaxxaxaxaaxxaxaxaxaxaxa
Dodgy Dodgy Dodgy   Big Grin   Tongue
Σελίδες: 1 2