Συλλεκτικό Στέκι

Πλήρης έκδοση: 10 λεπτά 1831
Βλέπετε μια σύντομη έκδοση του περιεχόμενου. Δείτε την πλήρη έκδοση.
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους ! Θα ήθελα μια βοήθεια για το παρακάτω δεκάλεπτο, ποιά ποικιλία είναι μήπως γνωρίζει κανείς ? Πως την βλέπετε, μιας και δεν έχω ιδέα απο Καποδίστρια...
Καλησπέρα Γιώργο,για VF την κάνω, δεν ξέρω αν παίρνει βαθμό ή θα βγει με περιβαλλοντική ζημιά.
Να την χαίρεσαι!
Για ποικιλία περίμενε να σου πουν οι γνώστες των Καποδιστριακών.
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε Θανάση, ναι μοιάζει με vf και ίσως environmental damage.. θα συμφωνήσω .. την ποικιλία δεν μπορώ να βρω όμως, να δω αν αξίζει τον κόπο... η είναι εύκολη... Rolleyes
Γιωργο καλησπερα, πιστευω οτι ειναι η 425, κοινη κατα πητερ! Φαην κατασταση για εμενα!
(25/07/20 00:24:09)heavy-metal Έγραψε: [ -> ]Σε ευχαριστώ πολύ φίλε Θανάση, ναι μοιάζει με vf και ίσως environmental damage.. θα συμφωνήσω .. την ποικιλία δεν μπορώ να βρω όμως, να δω αν αξίζει τον κόπο... η είναι εύκολη... Rolleyes
Αν αξίζει τον κόπο, για συντήρηση ή αγορά;
(25/07/20 22:11:27)rubirosa Έγραψε: [ -> ]
(25/07/20 00:24:09)heavy-metal Έγραψε: [ -> ]Σε ευχαριστώ πολύ φίλε Θανάση, ναι μοιάζει με vf και ίσως environmental damage.. θα συμφωνήσω .. την ποικιλία δεν μπορώ να βρω όμως, να δω αν αξίζει τον κόπο... η είναι εύκολη... Rolleyes
Αν αξίζει τον κόπο, για συντήρηση ή αγορά;
Αναρωτιόμουν αν αξίζει το κόπο για συντήρηση... είναι η μόνη δεκάρα, (βασικό το μόνο νόμισμα που έχω άπο καποδιστρια ), και έλεγα να το κρατήσω η να το διώξω...καινα πάω για κάτι καλύτερο και καθαρό στο μέλλον..?
Στέλιο σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τη βοήθειά σου ! Δεν τα καταφέρνω με τον Καποδίστρια. ... βασικά δεν ασχολουμε κιόλας... δεν τον συλλεγω...
Κοινή δεκάρα του 31 είναι, για μένα δεν αξίζει το ρίσκο,να ήταν κάποιο άλλο ίσως άξιζε...