Συλλεκτικό Στέκι

Πλήρης έκδοση: 2 ΔΡΑΧΜΑΙ 1868
Βλέπετε μια σύντομη έκδοση του περιεχόμενου. Δείτε την πλήρη έκδοση.
Σελίδες: 1 2
Ένα όμορφο δίδραχμο του Γεωργίου.....Καλή χρονιά, με υγεία και δουλειά για όλους!
Χρόνια πολλά Παναγιώτη,
Καταπληκτικό!!!
Πραγματικά πανεμορφο..

 Χρονια Πολλά
Χρόνια πολλά.
Φοβερό το δίδραχμο!!!
Καλή χρονιά κ. Παναγιώτη, ms και 1868!!!!!
Kυριε Παναγιωτη χρονια πολλα ,πανεμορφα ολα τα νομισματα σας,ελπιζω το 2021 να τα ανεβασεται και στο registry set της NGC Idea για να μπουν τα πραγματα στην θεση τους και να υπαρχει και ενας υγιης πραγματικος ανταγωνισμος απο εμας τα στραβαδια που ξεκινησαμε ολιγον αργα. Rolleyes
Χρόνια πολλά σε όλους! Εύχομαι στο νέο αίμα, να συνεχίσουν τις νομισματικές τους αναζητήσεις........
Καλή χρονιά να έχουμε Παναγιώτη! Φανταστικό και αυτό το δίφραγκο, σαν δίδυμο αδελφάκι με του 1873 που ανέβασες. Ίσως ένα τσικ καλύτερο, καθώς βλέπω πιο συνεχόμενο λούστρο στον εμπροσθότυπο! Και θα συμφωνήσω μαζί σου... μεγάλη πληγή τα δίφραγκα. Μου ξεφεύγουν προς το παρόν, αλλά πού θα μου πάνε... υπομονή χρειάζεται.
Πανέμορφο διδραχμο κύριε Παναγιώτη!!!! δεχόμαστε τα χτυπήματα κατά ριπάς!!!!  Smile
Σωστά ο Νίκος γράφει παραπάνω, το δίδραχμο του 68 μάλλον είναι ένα κλικ παραπάνω, στην εκτίμηση βέβαια την δική μου γιατί οι εταιρείες ίδια εκτίμηση έδωσαν......
Σελίδες: 1 2