Συλλεκτικό Στέκι

Πλήρης έκδοση: 20δρχ 1876
Βλέπετε μια σύντομη έκδοση του περιεχόμενου. Δείτε την πλήρη έκδοση.
Σελίδες: 1 2 3 4
Ελεύθερα σχόλια παιδιά, το εχω έτοιμο για κουτιασμα..
δυο ακόμα..
Καλοριζικο φιλε μου να το χαιρεσαι και σου ευχομαι να γραψει ΜS 62.
Ας παρω το 58 φιλαράκι, και απο εκει και περα, όλα καλοδεχούμενα, σε ευχαριστώ πάντως και για την παρότρυνση.. ξερς εσυ   Wink
Ωραίο απόκτημα Μίμη, να το χαίρεσαι, ευχόμαι από 58 και πάνω!!!
(26/01/21 19:54:34)exmim Έγραψε: [ -> ]Ας παρω το 58 φιλαράκι, και απο εκει και περα, όλα καλοδεχούμενα, σε ευχαριστώ πάντως και για την παρότρυνση.. ξερς εσυ   Wink

Κοίτα το νόμισμα για AU58 φαίνεται....οι φωτογραφίες δεν είναι και τέλειες παρόλα αυτά....βέβαια όπως θα έχεις ακούσει άπειρες φορές το AU58 με το MS61-62 δεν απέχει και πολύ....οπότε.... Cool
Όμορφο, πιστεύω θα γυρίσει AU55. Πεδία με χτυπηματάκια και σημεία κυκλοφορίας, οι κουρτίνες λίγο κατεβασμένες, από μπροστά ο Γεώργιος με καλές λεπτομέρειες στο μαλλί, λίγο κατέβασμα στο φρύδι.......
(26/01/21 22:12:04)PANAGIOTIS Έγραψε: [ -> ]Όμορφο, πιστεύω θα γυρίσει AU55. Πεδία με χτυπηματάκια και σημεία κυκλοφορίας, οι κουρτίνες λίγο κατεβασμένες, από μπροστά ο Γεώργιος με καλές λεπτομέρειες στο μαλλί, λίγο κατέβασμα στο φρύδι.......

Ξέρεις πόσα AU58 έχω δει με πολύ χειρότερο μαλλί από αυτό;....οκ έχει τα θεματάκια του αλλά θα είναι κρίμα πάντως αν το βγάλουν AU55....ναι μεν στο grading κοιτάνε τα πάντα αλλά ο εμπροσθότυπος είναι πολύ καλός στο συγκεκριμένο....βέβαια παίζει ρόλο και σε ποιον θα πέσει.... Cool
Πολύ όμορφο Μίμη!!!ότι και να γράψει το κουτί, πρόκειται για ένα νόμισμα με πολύ όμορφες λεπτομέρειες!! εύχομαι το καλύτερο!
Όμορφο Μιμή για MS όμως δύσκολο. AU 58 θα ελεγα
Σελίδες: 1 2 3 4