Συλλεκτικό Στέκι

Πλήρης έκδοση: SET ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ 2004.
Βλέπετε μια σύντομη έκδοση του περιεχόμενου. Δείτε την πλήρη έκδοση.
Σελίδες: 1 2
Καλησπέρα και καλή Τσικνοπέμπτη  Smile
Προχθές με έπιασε το ασημομαζωχτικό μου,όπως έλεγε και ο συγχωρεμένος ο Δημήτρης ο haros και σήμερα τα παρέλαβα.
Σετ των 2 ασημένιων 10ευρο, στο ένα η Σκυταλοδρομία και στο άλλο η Ιππασία.
Μια αγορά 5 ευρώ, παραπάνω από το μέταλλο στο καθένα.
Σχόλια ελεύθερα.
(04/03/21 21:45:53)rubirosa Έγραψε: [ -> ]Προχθές με έπιασε το ασημομαζωχτικό μου,όπως έλεγε και ο συγχωρεμένος ο Δημήτρης ο haros και σήμερα τα παρέλαβα.
λιγο άσχετο με το θέμα των ασημένιων της ολυμπιάδας θανάση αλλά βλέ πω ότι ο λογαριασμός του Δημήτρη στο ebay είναι ενεργός. Τον λειτουργεί καποιος συγγενής του; ξέρει κάποιος κάτι;
Νομίζω τον λειτουργεί ο γιός του, κάτι τέτοιο έχω ακούσει.
Kαλορίζικα Θανάση και εγώ στο ίδιο μήκος κύματος είμουν αυτήν την εβδομάδα.
Πήρα σετ 2 ασημένιων 10ευρων, πάλη και άρση βαρών.
Μπράβο Δημήτρη να τα χαίρεσαι!
Να βάλω και εγω τα δύο δικά μου να κάνουν παρέα με τα δικά σου.
[attachment=12775][attachment=12776][attachment=12777]
Να τα χαίρεστε και οι δύο!

Δημήτρη, ειδικά τα δικά σου, καλά που τα πήρες, καθώς τα συγκεκριμένα αγωνίσματα μπορεί πολύ γρήγορα δυστυχώς να αποτελούν παρελθόν από το Ολυμπιακό πρόγραμμα, αφού υπάρχουν πολλοί μνηστήρες όπως το τραμπολίνο, το σκέιτ-μπορντ, το μπρέικ-ντανς και άλλα, που εκφράζουν καλύτερα το Ολυμπιακό ιδεώδες... Κανένα θέμα προφανώς με τους ανθρώπους που ασχολούνται με αυτά, αλλά νομίζω ότι πάει πολύ να μπουν στο πρόγραμμα παραγκωνίζοντας αθλήματα με ιστορία αιώνων...
Θα υπάρχουν αθλήματα αλλά θα γίνονται μέσω PlayStation.
(07/03/21 21:45:32)nikos11 Έγραψε: [ -> ]καθώς τα συγκεκριμένα αγωνίσματα μπορεί πολύ γρήγορα δυστυχώς να αποτελούν παρελθόν από το Ολυμπιακό πρόγραμμα, αφού υπάρχουν πολλοί μνηστήρες όπως το τραμπολίνο, το σκέιτ-μπορντ, το μπρέικ-ντανς και άλλα, που εκφράζουν καλύτερα το Ολυμπιακό ιδεώδες... Κανένα θέμα προφανώς με τους ανθρώπους που ασχολούνται με αυτά, αλλά νομίζω ότι πάει πολύ να μπουν στο πρόγραμμα παραγκωνίζοντας αθλήματα με ιστορία αιώνων...

Και η συγχρονισμένη υποβρύχια σκοποβολή, ας πούμε...
Ωραία νομισματα και σε πολύ καλή κατάσταση. Να τα χαίρεστε
Σελίδες: 1 2