Συλλεκτικό Στέκι

Πλήρης έκδοση: 5 ΛΕΠΤΑ 1900
Βλέπετε μια σύντομη έκδοση του περιεχόμενου. Δείτε την πλήρη έκδοση.
Το μικρότερο από τα χαλκονικέλινα τα Κρητικής Πολιτείας.....μόλις γύρισε από το σλαμπάρισμα....
Καλώς το δέχτηκες, για 65 το βλέπω, πολύ όμορφο!!!!
Όπως πάντα  νόμισμα Παναγιώτη Top Pop . Να το χαίρεσαι , Να πω την αλήθεια δεν άνοιξα το Gensus για να δω  .  Oi φωτογραφίες σου όμως και αυτές όπως  πάντα down pop. Wink
(17/01/22 22:05:13)sroussos Έγραψε: [ -> ]Όπως πάντα  νόμισμα Παναγιώτη Top Pop . Να το χαίρεσαι , Να πω την αλήθεια δεν άνοιξα το Gensus για να δω  .  Oi φωτογραφίες σου όμως και αυτές όπως  πάντα down pop. Wink

Καλό ! Όχι δεν είναι 65άρι, το έβγαλαν 64....έχει πανέμορφα λούστρα και το περίμενα και εγώ 65 αλλά......την ίδια φορά έβγαλα και ένα 65άρι πενταλεπτάκι του 1894. Εμένα ίδια μου φαινόταν ο grader είχε άλλη γνώμη.....
Αν κ η φωτό δεν είναι πολύ καθαρές,είναι αδύνατον να μην προσέξει κανείς τα απίστευτα πεδία που ξεχειλίζουν λουστρα!!!!πολύ όμορφο κομμάτι!!!
Τζαμι! Ασυναίσθητα το μυαλό μου πήγε κατευθείαν στο 64 κι ένα δίδυμο αδερφάκι του που είχα απορρίψει προ 2 ετών λόγω πληθώρας άλλων αγορών. Να το χαίρεσαι Παναγιώτη.
Να είστε καλά, ομορφούλι είναι.....τώρα τελευταία συμπληρώνω τα χαλκονικέλινα .....αυτό βέβαια ήταν παλιά αγορά και απλώς το σλάμπαρα για ομοιομορφία.