Συλλεκτικό Στέκι

Πλήρης έκδοση: Aξια 5ευρου και 10ευρου ντουιζμπεργκ
Βλέπετε μια σύντομη έκδοση του περιεχόμενου. Δείτε την πλήρη έκδοση.
Σελίδες: 1 2 3
Ειμαι στη διαδικασια να αγορασω 2 5ευρα και 2 10ευρα ακυκλοφοτητα υπογραφης Ντουιζενμπεργκ. Εχει κανεις αποψη για μια δικαιη τιμη τους?
ελληνικα βεβαια.(Υ)
Σε αναμονή βοήθειας από κάποιο φίλο που ασχολείται με χαρτονομίσματα και επειδή σε ειδα να γραφεις σε άλλο θέμα για πιστοποιήσεις, σκεψου μήπως αξίζει να τα πάρεις και έτοιμα πιστοποιημένα.
Πές μας τον μικρό κωδικό του κάθε χαρτονομίσματος.
.......
Δεν θυμαμαι τωρα τους μικρους κωδικους. δεν ειναι ομως τιποτε ιδιαιτερο. Συνηθισμενες εκδοσεις. Ομως ειναι οντως και εμφανως ακυκλοφορητα.
Οσον αφορα την πιστοποιηση τους. εγω δεν την χρειαζομαι για να τα αγορασω. Ισως τα πιστοποιησω αν τα παρω. Και εκει μπαινει το ερωτημα αν σε αυτα τα μικρης αξιας χαρτονομισματα αξιζει τον κοπο η πιστοποιηση και τα εξοδα βεβαια.
Αλλα Νικο. Η πιστοποιηση απαιτει και χρονο μεχρι να ολοκληρωθει. Η πραξη ειναι να γινει σχετικα αμεσα. Καθυστερει λιγο γιατι συζηταμε και για ενα 50 ευρω (Υ) ακυκλοφορητο Ντουιζμπ. (Ν001) και ενα 50 ευρω επισης VF.
Το τελευταιο 50 ευρω ειναι G14.
Αν μου επιτρέπεις το 50ευρω G014 αν είναι όντως VF δεν αξίζει να το πιστοποιήσεις.
Εκφέρω τη δική μου γνώμη στο τι θα έκανα εγώ. Καλύτερα έτσι όπως είναι. Σε ντοσιέ.
Σελίδες: 1 2 3