Συλλεκτικό Στέκι

Πλήρης έκδοση: 10 ΛΕΠΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ 1831
Βλέπετε μια σύντομη έκδοση του περιεχόμενου. Δείτε την πλήρη έκδοση.
Σελίδες: 1 2
[attachment=15899]
Καλησπέρα σας και σας ευχαριστώ για την αποδοχή
Έχω ένα νόμισμα του Καποδίστρια και θέλω να το πουλήσω. Μπορείτε να με βοηθήσετε με την αξία του
Σας στέλνω και φωτογραφίες
Επίσης έχω κάποια ξένα (Κούβα 1916,1932,1934) και  ένα ρώσικο μάλλον και αρκετά με τον Βασιλιά Παύλο, Κωνσταντίνο από το 1954 έως το 19778 και Ελισάβετ από το 1957 έως το 2010
Σας ευχαριστώ
Καλώς ήλθες! Για το Καποδιστριακό θα αφήσω άλλους φίλους ειδικότερους εμού να σου πουν την εκτίμησή τους. Για τα υπόλοιπα θα χρειαστούν φωτογραφίες αν και το πιο πιθανό είναι τα ελληνικά να πηγαίνουν με το κιλό, εκτός αν υπάρχουν ασημένια μέσα σε αυτά (εικοσάδραχμα και τριαντάδραχμα) και τα αγγλικά να πηγαίνουν με τιμή συναλλάγματος.
Το δεκάλεπτο ανέβασέ το σε αρχείο φωτογραφίας  με . doc  δεν μεγεθύνεται εύκολα .
(16/01/23 15:39:05)sroussos Έγραψε: [ -> ]Το δεκάλεπτο ανέβασέ το σε αρχείο φωτογραφίας  με . doc  δεν μεγεθύνεται εύκολα .

Όταν το βγάζω φωτογραφία από το κινητό μου είναι μεγάλη και δεν μπορώ να την στείλω. Πώς να το κάνω να είναι μικρότερη
Κατέβασε μια εφαρμογή για μετατροπή του μεγέθους των φωτό...το photo and picture resize για παράδειγμα είναι πολύ καλό και εύκολο στη χρήση... εννοείται δωρεάν...
(16/01/23 14:54:53)nikos11 Έγραψε: [ -> ]Καλώς ήλθες! Για το Καποδιστριακό θα αφήσω άλλους φίλους ειδικότερους εμού να σου πουν την εκτίμησή τους. Για τα υπόλοιπα θα χρειαστούν φωτογραφίες αν και το πιο πιθανό είναι τα ελληνικά να πηγαίνουν με το κιλό, εκτός αν υπάρχουν ασημένια μέσα σε αυτά (εικοσάδραχμα και τριαντάδραχμα) και τα αγγλικά να πηγαίνουν με τιμή συναλλάγματος.

20λεπτο έχω ένα του 1965
Όταν το βγάζω φωτογραφία από το κινητό μου είναι μεγάλη και δεν μπορώ να την στείλω. Πώς να το κάνω να είναι μικρότερη
(17/01/23 15:04:10)Diinekis Έγραψε: [ -> ]Κατέβασε μια εφαρμογή για μετατροπή του μεγέθους των φωτό...το photo and picture resize για παράδειγμα είναι πολύ καλό και εύκολο στη χρήση... εννοείται δωρεάν...

Σας ευχαριστώ
[attachment=15900][attachment=15901][attachment=15902][attachment=15903][attachment=15900]
Ελπίζω τώρα να φαίνεται καλύτερα.
Ανέβασα και το 20λεπτο
[attachment=15943][attachment=15944][attachment=15945][attachment=15946][attachment=15947]
Καλησπέρα σας. Έχω και αυτά τα νομίσματα. Γνωρίζει κάποιος να με βοηθήσει αν αξίζουν κάτι ;
Σελίδες: 1 2