Συλλεκτικό Στέκι

Πλήρης έκδοση: Πόσα να έχει ακόμα?
Βλέπετε μια σύντομη έκδοση του περιεχόμενου. Δείτε την πλήρη έκδοση.
Σελίδες: 1 2 3
Xάθηκα στο μέτρημα, έχει βγάλει, αν δεν κάνω λάθος, 65άρι, 64άρια, 63άρια και τώρα πάλι 65άρι.
Και η απορία που γεννιέται, και δικαίως, είναι: Πόσα να έχει ακόμα?


www.ebay.com/itm/Greece-1879-A-Lepton-NGC-MS-65-Red-Brown-/381919901485
Μιχαλη εγω εχω μετρησει και εχει ο συγκεκριμενος 27 μονολεπτακια για την ιστορια εχει ακομα πισω για πουλημα.
 12 64αρια rb 
2 65aria rb 
7 63aria rb 
και ενα 62 bn
Τον αρχειοθέτησες κανονικά Μάρκο, εύγε!!! Smile
(14/01/17 10:08:13)μαρκος Έγραψε: [ -> ]Μιχαλη εγω εχω μετρησει και εχει ο συγκεκριμενος 27 μονολεπτακια για την ιστορια εχει ακομα πισω για πουλημα.
 12 64αρια rb 
2 65aria rb 
7 63aria rb 
και ενα 62 bn
Από μασούρια τα βγάζει;
Huh
είχαν πέσει μασούρια στην αγορά πριν χρόνια.
Εμενα η απορια που μου γεννιεται αυτοματα και δικαιως σαν νεο στον χωρο ειναι μετα και απο αυτη την παρτιδα του Αμερικανου πωλητη η τιμη και σπανιοτητα ποια θα πρεπει να ειναι;;Μενει ως εχει η υποβαθμιζεται;;.Το λεω γιατι στο census των εταιρειων τωρα καποια αλλα ειναι σε βαθμο ποιο δυσευρετα.Τι γινεται σε αυτες τις περιπτωσεις;;
(14/01/17 12:55:13)chris_1972 Έγραψε: [ -> ]είχαν πέσει μασούρια στην αγορά πριν χρόνια.
Στην τύχη το είπα. Υπήρχαν μασούρια τότε!;!;
Έχει κανείς ή έστω φωτογραφία;
Η σπανιότητα παύει να υφίσταστε όταν εμφανίζεται πατρίδα. Υπήρξε διάστημα πριν 3-4 χρόνια που και Έλλην πωλητής στο εβαυ έβγαζε συνεχώς υψηλόβαθμα μονόλεπτα. Αλλά καλύτερα να γράψουν οι όσοι τα γνωρίζουν καλύτερα.
Δεν εχουν αλλάξει τραγικά οι τιμές. Οι συλλέκτες ειναι πιο πολλοί απο τα νομισματα της παρτίδας.
Γιώργο έχουν βγει πολλά red δεν κάνω λάθος? Δεν αντιλέγω στα λεγόμενα σου να συνυπολογιστεί και οι καταστάσεις που βγήκαν, και κρατάνε τιμή.
Σελίδες: 1 2 3