Συλλεκτικό Στέκι

Πλήρης έκδοση: Εκτίμηση μετοχής ολυμπιακου
Βλέπετε μια σύντομη έκδοση του περιεχόμενου. Δείτε την πλήρη έκδοση.
Καλησπέρα σε όλους!!!

Παρακαλώ όποιος γνωρίζει τι αξία μπορεί να έχει η μετοχή του Ολυμπιακού (1979 όταν οι ομαδες έγιναν ΠΑΕ) παρακαλώ ας με ενημερώσει. Δεν έχω καταφέρει να βρω στο ίντερνετ άλλη. 

Ευχαριστώ πολύ!!!!
(02/04/24 20:37:29)vasilis000 Έγραψε: [ -> ]Καλησπέρα σε όλους!!!

Παρακαλώ όποιος γνωρίζει τι αξία μπορεί να έχει η μετοχή του Ολυμπιακού (1979 όταν οι ομαδες έγιναν ΠΑΕ) παρακαλώ ας με ενημερώσει. Δεν έχω καταφέρει να βρω στο ίντερνετ άλλη. 



Ευχαριστώ πολύ!!!!
[attachment=17373]
(02/04/24 20:37:29)vasilis000 Έγραψε: [ -> ]Καλησπέρα σε όλους!!!

Παρακαλώ όποιος γνωρίζει τι αξία μπορεί να έχει η μετοχή του Ολυμπιακού (1979 όταν οι ομαδες έγιναν ΠΑΕ) παρακαλώ ας με ενημερώσει. Δεν έχω καταφέρει να βρω στο ίντερνετ άλλη. 

Ευχαριστώ πολύ!!!!

(02/04/24 20:39:24)vasilis000 Έγραψε: [ -> ]
(02/04/24 20:37:29)vasilis000 Έγραψε: [ -> ]Καλησπέρα σε όλους!!!

Παρακαλώ όποιος γνωρίζει τι αξία μπορεί να έχει η μετοχή του Ολυμπιακού (1979 όταν οι ομαδες έγιναν ΠΑΕ) παρακαλώ ας με ενημερώσει. Δεν έχω καταφέρει να βρω στο ίντερνετ άλλη. 



Ευχαριστώ πολύ!!!!
συγνωμη αλλα μεχρι να ανεβασω την φοτο απ οτι φαινεται ζοριστικα Big Grin Big Grin Big Grin
Κοίτα να δεις, αυτή έχει αξία μόνο για ένα Ολυμπιακό και η αξία της διαμορφώνεται ανάλογα με την τρέλα που κουβαλάει Wink . Είχα αγοράσει μία σε δημοπρασία της ΠΝΕ πριν από αρκετά χρόνια, δεν θυμάμαι πόσο ακριβώς, αλλά σίγουρα πάνω από 50€ γιατί με κοντράριζε κάποιος...

Πριν 4-5 χρόνια είχα βρει ένα πακέτο με μετοχές της ΑΕΚ με υπογραφές Ζαφειρόπουλου, Μπάρλου και Τροχανά και τις είχα πάρει γύρω στα 5 ευρώ τη μία και τις έκανα δώρο σε κάτι φίλους ΑΕΚτζήδες.
(03/04/24 10:16:51)nikos11 Έγραψε: [ -> ]Κοίτα να δεις, αυτή έχει αξία μόνο για ένα Ολυμπιακό και η αξία της διαμορφώνεται ανάλογα με την τρέλα που κουβαλάει Wink . Είχα αγοράσει μία σε δημοπρασία της ΠΝΕ πριν από αρκετά χρόνια, δεν θυμάμαι πόσο ακριβώς, αλλά σίγουρα πάνω από 50€ γιατί με κοντράριζε κάποιος...

Πριν 4-5 χρόνια είχα βρει ένα πακέτο με μετοχές της ΑΕΚ με υπογραφές Ζαφειρόπουλου, Μπάρλου και Τροχανά και τις είχα πάρει γύρω στα 5 ευρώ τη μία και τις έκανα δώρο σε κάτι φίλους ΑΕΚτζήδες.

σε ευχαριστω πολυ