Συλλεκτικό Στέκι

Πλήρης έκδοση: Πολυ ομορφο Κρητικο ταληρο
Βλέπετε μια σύντομη έκδοση του περιεχόμενου. Δείτε την πλήρη έκδοση.
Σελίδες: 1 2
Εκλεισε σημερα τα ξημερωματα ενα πολυ ομορφο Κρητικο ταληρο ,καιρο ειχα να δω τοσο ομορφρο,εσεις τι λετε περνει καθαρο βαθμο;Αν το πηρε καποιος απο εδω μεσα καλοριζικο
http://www.ebay.com/itm/1901-5-Drachmai-...2267085979
Γνώμη μου δεν παιρνει λόγω χτυπήματος στο ρίμ, ήταν σε μενταγιόν έχει 3 χτυπήματα, αλλά λίγη σημασία έχει.
 Είναι πανέμορφο.
Και εμένα αυτή την εντύπωση μου δημιουργεί, η αμφιβολία μου βρίσκετε στα μη συμμετρικά σημάδια στο ριμ.
Τα σημάδια στο rim και εμένα δεν μου άρεσαν Confused . Ο οπισθότυπος πάντως ειδικά, με πολύ ωραίες λεπτομέρειες.
Πιασμένο ταλιρο, γι αυτό διατήρησε λεπτομέρειες.. Βαθμό δεν παίρνει.. Για raw ίσως έφυγε στη τιμή του ίσως και λίγο ακριβά..
(20/01/17 15:24:13)me.chris Έγραψε: [ -> ]Πιασμένο ταλιρο, γι αυτό διατήρησε λεπτομέρειες.. Βαθμό δεν παίρνει..  Για raw ίσως έφυγε στη τιμή του ίσως και λίγο ακριβά..

Συμφωνώ, ειδικά στο "λίγο ακριβό"
Αυτός που το πήρε αξίζει να ρισκάρει και να το στείλει για πιστοποίηση.
Ερώτηση: Αν σταλεί για συντήρηση πρώτα υπάρχει πιθανότητα να πάρει καθαρό βαθμό?
Ωραιο ταληρο ειδικα στην πισω πλευρα αλλα αλλα για μενα εκλεισε πολυ ψηλα!!Εχω την εντυπωση οτι δεν παιρνει βαθμο,αλλα και να παιρνει δεν θα ειναι υψηλος!!
(20/01/17 21:23:35)chris_1972 Έγραψε: [ -> ]Ερώτηση: Αν σταλεί για συντήρηση πρώτα υπάρχει πιθανότητα να πάρει καθαρό βαθμό?
Χρήστο ο μη καθαρός βαθμός οφείλεται στο "πιάσιμο", οπότε η συντήρηση δεν πρόκειται να προσφέρει κάτι στον τομέα αυτό.
Σελίδες: 1 2