Συλλεκτικό Στέκι
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΩΛΗΣΗΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ- ΕΠΙΠΛΩΝ - Εκτυπώσιμη έκδοση

+- Συλλεκτικό Στέκι (https://syllektiko-steki.gr)
+-- Φόρουμ: Διάφορα Συλλεκτικά (https://syllektiko-steki.gr/forum-58.html)
+--- Φόρουμ: Αντίκες (https://syllektiko-steki.gr/forum-70.html)
+--- Νήμα: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΩΛΗΣΗΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ- ΕΠΙΠΛΩΝ (/thread-5195.html)

Σελίδες: 1 2


RE: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΩΛΗΣΗΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ- ΕΠΙΠΛΩΝ - ΑΛΕΞ - 16/10/22 10:16:35

(16/10/22 09:13:37)rubirosa Έγραψε:  Η κρυστάλλινη -νίκελ, απλα μια μοντέρνα τραπεζαρία.

Ειναι με μπρούτζο και πολυ καλης ποιοτητας με διπλο τζαμι ασηκωτες οι καρεκλες .


RE: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΩΛΗΣΗΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ- ΕΠΙΠΛΩΝ - ΑΛΕΞ - 16/10/22 10:44:41

Είναι διαθέσιμα εαν ενδιαφερεται καποιος απο εδω στο φορουμ .


RE: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΩΛΗΣΗΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ- ΕΠΙΠΛΩΝ - digo - 17/10/22 09:40:53

Ωραία ξε ωραία, είναι δυνατόν να μην υπάρχει φορουμ η/και σημείο για online αγγελία για τέτοιου είδους αντικείμενα;

Βαλε παιδί μου μια online αγγελία όπου γουστάρεις, σε νομισματικό φορουμ ψάχνεις να τα δώσεις;

Δλδ και γείτονες ναμαστε, εγώ ΔΕΝ θα σου συστηνα ούτε το Μοναστηράκι ούτε τον γύφτο που περνάει κάθε μέρα με τον τηλεβόα του. 2022 είμαστε, βρες να τη βάλεις online κάπου.

Το θέμα ξέρεις είναι να χωθείς κάπου, να τρουπωσεις ,που έλεγε κι ο Βουτσας. Αλλά στο σωστό μέρος, όχι είδα φως και μπηκα. 

Ο,τι πρέπει μπορεί να είναι κάθε κομματι για εκατοντάδες η χιλιάδες εργένηδες, νέα η όχι τόσο νέα ζευγάρια. Αει σιχτιρ με το Μοναστηράκι!

Καλή σου τύχη. Smile


RE: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΩΛΗΣΗΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ- ΕΠΙΠΛΩΝ - digo - 17/10/22 09:47:34

(16/10/22 10:16:35)ΑΛΕΞ Έγραψε:  
(16/10/22 09:13:37)rubirosa Έγραψε:  Η κρυστάλλινη -νίκελ, απλα μια μοντέρνα τραπεζαρία.

Ειναι με μπρούτζο και πολυ καλης ποιοτητας με διπλο τζαμι ασηκωτες οι καρεκλες .

Ε ναι ρε Θανάση! Εγώ έχω τραπέζι, το πρώτο έπιπλο που σχεδίασα και κατασκεύασα στη ζωή μου, κι είναι και μασίφ μπρούτζινο, αλλά και επιχρωμιωμενο από πάνω αντί να το κάνω κατευθείαν κούφιο και χρώμιο. Τόσα ήξερε κι η κούτρα μου τότε βέβαια.  Blush


RE: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΩΛΗΣΗΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ- ΕΠΙΠΛΩΝ - ΑΛΕΞ - 17/10/22 19:30:05

(17/10/22 09:40:53)digo Έγραψε:  Ωραία ξε ωραία, είναι δυνατόν να μην υπάρχει φορουμ η/και σημείο για online αγγελία για τέτοιου είδους αντικείμενα;

Βαλε παιδί μου μια online αγγελία όπου γουστάρεις, σε νομισματικό φορουμ ψάχνεις να τα δώσεις;

Δλδ και γείτονες ναμαστε, εγώ ΔΕΝ θα σου συστηνα ούτε το Μοναστηράκι ούτε τον γύφτο που περνάει κάθε μέρα με τον τηλεβόα του. 2022 είμαστε, βρες να τη βάλεις online κάπου.

Το θέμα ξέρεις είναι να χωθείς κάπου, να τρουπωσεις ,που έλεγε κι ο Βουτσας. Αλλά στο σωστό μέρος, όχι είδα φως και μπηκα. 

Ο,τι πρέπει μπορεί να είναι κάθε κομματι για εκατοντάδες η χιλιάδες εργένηδες, νέα η όχι τόσο νέα ζευγάρια. Αει σιχτιρ με το Μοναστηράκι!

Καλή σου τύχη. Smile

Χαιρετε, εχετε κατα νου να μου προτεινεται ?

Ευχαριστω .


RE: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΩΛΗΣΗΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ- ΕΠΙΠΛΩΝ - digo - 17/10/22 22:13:51

Να το ψάξω λίγο φίλε μου και θα σου πω.


RE: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΩΛΗΣΗΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ- ΕΠΙΠΛΩΝ - digo - 18/10/22 08:04:36

ΑΛΕΞ, έχεις απάντηση στο ΠΜ σου. Καλή σου μέρα και καλή τύχη.