Συλλεκτικό Στέκι
Βικτωρια -Kαλη η τζουφια ? - Εκτυπώσιμη έκδοση

+- Συλλεκτικό Στέκι (https://syllektiko-steki.gr)
+-- Φόρουμ: Δημοφιλή Νομίσματα (https://syllektiko-steki.gr/forum-86.html)
+--- Φόρουμ: Αγγλικά Νομίσματα (https://syllektiko-steki.gr/forum-87.html)
+--- Νήμα: Βικτωρια -Kαλη η τζουφια ? (/thread-1101.html)

Σελίδες: 1 2 3


RE: Βικτωρια -Kαλη η τζουφια ? - ΛΑΚΗΣ - 07/06/17 12:00:06

οπως ειπαν κ οι αλλοι φιλοι τζουφια κ μαλιστα κακη..για να την παρει καποιος πρεπει να την βαλει στην τσεπη βιαστικα κ να μην την δει καθολου..τον τελευταιο καιρο κυκλοφορουν πολλες τετοιες σε διαφορες μορφες κ θελει προσοχη γιατι πολλοι ειναι οι απατεωνες που τις προωθουν για καλες..το μονο καλο της τραπεζας της ελλαδος ειναι οτι κατι τετοιες κοπιες τις λιωνει κ δεν κυκλοφορουν ωστε να την τρωει ο καθε ταλαιπωρος..απορω γιατι ζητας φιλε μου διαγνωση..φιλικα.. Smile Smile Smile Smile Smile


RE: Βικτωρια -Kαλη η τζουφια ? - toni-g - 07/06/17 14:33:54

(07/06/17 12:00:06)ΛΑΚΗΣ Έγραψε:  οπως ειπαν κ οι αλλοι φιλοι τζουφια κ μαλιστα κακη..για να την παρει καποιος πρεπει να την βαλει στην τσεπη βιαστικα κ να μην την δει καθολου..τον τελευταιο καιρο κυκλοφορουν πολλες τετοιες σε διαφορες μορφες κ θελει προσοχη γιατι πολλοι ειναι οι απατεωνες που τις προωθουν για καλες..το μονο καλο της τραπεζας της ελλαδος ειναι οτι κατι τετοιες κοπιες τις λιωνει κ δεν κυκλοφορουν ωστε να την τρωει ο καθε ταλαιπωρος..απορω γιατι ζητας φιλε μου διαγνωση..φιλικα.. Smile Smile Smile Smile Smile
Προφανως ζηταω διαγνωση διοτι δεν γνωριζω ,παλι καλα που μπηκες και συ και μοιραζεις απλοχερα τις γνωσεις σου. Big Grin Big Grin Big Grin


RE: Βικτωρια -Kαλη η τζουφια ? - ΛΑΚΗΣ - 08/06/17 00:17:11

καταλαβα δεν σηκωνεις κ πολλα..δεν πειραζει φιλε μου καλη καρδια Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin


RE: Βικτωρια -Kαλη η τζουφια ? - toni-g - 08/06/17 15:03:38

(08/06/17 00:17:11)ΛΑΚΗΣ Έγραψε:  καταλαβα δεν σηκωνεις κ πολλα..δεν πειραζει φιλε μου καλη καρδια Big Grin

Καλη καρδια Μανωλακη Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin


RE: Βικτωρια -Kαλη η τζουφια ? - ΛΑΚΗΣ - 09/06/17 09:16:47

για το καλη καρδια συμφωνω απολυτα δεν μπορω να πω οχι αντωνακη Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin


RE: Βικτωρια -Kαλη η τζουφια ? - nikos11 - 09/06/17 21:18:04

(08/06/17 15:03:38)toni-g Έγραψε:  Καλη καρδια Μανωλακη Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Το Λάκης από το Μανω(ο)-Λάκης;


RE: Βικτωρια -Kαλη η τζουφια ? - ΛΑΚΗΣ - 09/06/17 22:51:04

κ βεβαια..είναι προφανες πια μετα από μια σπουδαια ανακαλυψη.. Tongue Tongue


RE: Βικτωρια -Kαλη η τζουφια ? - nikos11 - 09/06/17 23:18:06

(09/06/17 22:51:04)ΛΑΚΗΣ Έγραψε:  κ βεβαια..είναι προφανες πια μετα από μια σπουδαια ανακαλυψη.. Tongue Tongue
Αποκάλυψη ναι, ανακάλυψη... δεν νομίζω Λάκη Big Grin


RE: Βικτωρια -Kαλη η τζουφια ? - ΛΑΚΗΣ - 10/06/17 09:13:35

τελος παντων δεν ανοιξουμε τωρα συζητηση κ να παιζουμε με τις λεξεις..δεν χρωσταω σε κανεναν τιποτα κ ουτε ενοχλω κανεναν κ δεν εχω σκοπο να το κανω νικο σε καμια περιπτωση..δεν ειμαι κανενας καταζητουμενος ωστε να φοβαμε μηπως εσυ η οποισδηποτε με ανακαλυψη κ αν ηθελα να κρυφτω θα εβαζα αλλο μεηλ..κ καλα ειναι ειναι η κουβεντα εως εδω με τις φατσουλες Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin  αυτου του τυπου νικο..σε οποιον αρεσω κ απο την στιγμη που δεν ενοχλω παρακαλω δεν θελω πολλα με ατομα που δεν με γουσταρουν..στην περιπτωση αυτην εδω εγω φταιω δεν επρεπε να σχολιασω καν σε ενα θεμα που εχει λειξει κ ουτως η αλλως μονο φασαρια θα μπορουσε να προκαλεσει..συγνωμη για αυτο εκανα λαθος..κ ναι ειμαι ο μανος 1234..αποκαλυψη?χαχα ..ουτε ταυτοτητες να διναμε..λες κ ξερουμε ποιοις ειναι ο νικος η ο καθενας κ πρεπει να ξερετε ποιος ειμαι εγω..αλλα τελος παντων παιδια ας τελειωσει εδω το θεμα διοτι ακρη δεν θα βγει..συγνωμη που σχολιασα λαθος μου μεγαλο το παραφεχομε..καλη συνεχεια


RE: Βικτωρια -Kαλη η τζουφια ? - chris_1972 - 10/06/17 09:34:18

Έχουμε καταλάβει σχεδόν εξ αρχής ποιος είσαι, ουδέποτε σε ενοχλήσαμε και ούτε υπάρχει λόγος αν είσαι σωστός στην συμπεριφορά σου εδώ. Αυτό δεν είναι προσωπικό σχόλιο, ισχύει για τον καθένα μας.