Συλλεκτικό Στέκι
Consign now: Heritage coming to Greece - Εκτυπώσιμη έκδοση

+- Συλλεκτικό Στέκι (https://syllektiko-steki.gr)
+-- Φόρουμ: Ειδικές Κατηγορίες (https://syllektiko-steki.gr/forum-91.html)
+--- Φόρουμ: Συζήτηση για Νομίσματα (https://syllektiko-steki.gr/forum-104.html)
+--- Νήμα: Consign now: Heritage coming to Greece (/thread-1572.html)



Consign now: Heritage coming to Greece - digo - 14/10/17 13:03:32


Dear Dimitrios,

Αγαπητοί συλλέκτες,
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι ειδικός εκτιμητής της Heritage θα βρίσκεται στην Αθήνα την Πέμπτη 18 και Παρασκευή 19 Οκτωβρίου.
Θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε και να απαντήσουμε σε οποιαδήποτε απορία έχετε, σχετικά με αγορά και πώληση αντικειμένων με τη Heritage Auctions, εταιρία με το μεγαλύτερο κοινό παγκοσμίως.
Θα μπορέσουμε να δεχτούμε και consignments για μία από τις επόμενες δημοπρασίες μας, όχι μόνο νομισμάτων αλλά όλων των 39 κατηγοριών, συμπεριλαμβανομένων χαρτονομισμάτων, εικονογραφημένων βιβλίων comics, αθλητικών συλλεκτικών ενθυμίων, αξεσουάρ πολυτελείας και έργων τέχνης. 
Προλάβετε να συμπεριλάβετε τα νομίσματά σας στη μεγαλύτερη δημοπρασία νομισμάτων παγκοσμίως τον Ιανουάριο του 2018, στη Νέα Υόρκη.
Για να κλείσετε ραντεβού επικοινωνήστε μαζί μας στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected]μαζί με περιγραφή ή/και φωτογραφία των αντικειμένων σας.
Με εκτίμηση,
Νικόλας Μαθιουδάκης
Γενικός Διευθυντής Heritage Auctions UK

undefined

Nicholas Mathioudakis
Managing Director 
Heritage Auctions UK
[email protected]
Heritage Auctions
6 Shepherd Street
Mayfair, London W1J 7JE
+44 (0) 207 4930498



RE: Consign now: Heritage coming to Greece - Nonos - 14/10/17 13:56:05

Ήρθε και σε μένα αυτή η ενημέρωση, πολύ ευχάριστο ως γεγονός και σίγουρα θα ανεβάσει την "παρουσία" των εδώ συλλεκτών στο οίκο.. 
Αν και δεν τον ξέρω προσωπικά τον άνθρωπο, έχω ακούσει πολύ καλά λόγια, οπότε why not....


RE: Consign now: Heritage coming to Greece - green_day - 14/10/17 14:35:22

(14/10/17 13:56:05)Nonos Έγραψε:  Ήρθε και σε μένα αυτή η ενημέρωση, πολύ ευχάριστο ως γεγονός και σίγουρα θα ανεβάσει την "παρουσία" των εδώ συλλεκτών στο οίκο.. 
Αν και δεν τον ξέρω προσωπικά τον άνθρωπο, έχω ακούσει πολύ καλά λόγια, οπότε why not....

Το θεμα ειναι εμεις οι εκτος αθηνων πως θα μπορουσαμε εαν θελαμε να δειχναμε φωτο απο πραγματα που εχουμε και εαν θελαμε να τα στειλουμε για δημοπρασια....


RE: Consign now: Heritage coming to Greece - haros - 14/10/17 14:52:23

Γραφει να στειλεις περιγραφη και φωτο με email.
Εαν τους ενδιαφερουν, θα βρειτε τροπο.


RE: Consign now: Heritage coming to Greece - athas - 14/10/17 16:41:10

Η Πέμπτη είναι 19 και η Παρασκευή 20 Οκτωβρίου. Τι ισχύει τελικά;  Huh


RE: Consign now: Heritage coming to Greece - digo - 15/10/17 08:26:13

Νομίζω οτι θα βρουν υλικό και στους ίδιους τους εμπόρους, αλλα και οποιους συλλέκτες Αγγλικών χρυσών 1887-1911 κλπ. Γιατι σε δυνατά Ελληνικα κοματια, ιςως δεν ειναι η καλύτερη στιγμή να ανταγωνιστούν τον Καραμητσο...

Εάν το υλικό ειναι έτοιμο, δηλαδή σλαμπαρισμενο, και πάνω απο ενα μίνιμουμ αξίας που θα εχουν, τα λοτα θα μπούν στο ΝΥ international.