Συλλεκτικό Στέκι
Ασημένιο 5 Δραχμές 1833 Αθηνών.απο την συλλογή μου - Εκτυπώσιμη έκδοση

+- Συλλεκτικό Στέκι (https://syllektiko-steki.gr)
+-- Φόρουμ: Ελληνικά Νομίσματα (https://syllektiko-steki.gr/forum-8.html)
+--- Φόρουμ: 'Οθωνας (1832-1862) (https://syllektiko-steki.gr/forum-11.html)
+--- Νήμα: Ασημένιο 5 Δραχμές 1833 Αθηνών.απο την συλλογή μου (/thread-282.html)

Σελίδες: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Ασημένιο 5 Δραχμές 1833 Αθηνών.απο την συλλογή μου - diaylosark - 20/01/18 12:27:32

(20/01/18 12:10:58)nikos11 Έγραψε:  
(20/01/18 11:59:05)diaylosark Έγραψε:  
(09/01/18 23:08:42)diaylosark Έγραψε:   Με το Ταληράκι {Κουκουβάγια }στις 15 Χήνες δώρο κι αυτό
αν το παρον αντιλαμβανονται οι διαχειριστες οτι παραβιαζει  ορους του φορουμ να με διαγραψουν απλα χωρις να το παρουσιαζουν ως χαρη εγω το ονομαζω τεχνικη φωτογραφισης και απλως αναφορα τιμης με δωρο.αν ηθελα να πουλησω θα το εβαζα στις πωλησεις.δεν νομιζω παρ οτι εμποροσυλλεκτης να  εβαλα αγγελια πωλησης διοτι δεν χρειαζομαι δεδομενου οτι στα μεσα κοινωνικης δυκτιωσης εχω επαρκη πρ οβολη σε οτι διαθετω
1) Δηλαδή πώς έπρεπε να το αντιληφθούμε; Μήπως ως προσπάθεια υποτίμησης της νοημοσύνης μας; Προσπάθησες να πουλήσεις πλαγίως και αυτό αποδεικνύεται από το ότι δεν απάντησες στο δικό μου post που σε ρώτησα.
2) Αν προσβλήθηκες εσύ με αυτά που γράφτηκαν, θέλεις να μου πεις τι πρέπει να πουμε όλοι οι υπόλοιποι με αυτά που γράφεις και με τον τρόπο που τα γράφεις;
3) Αν θεωρείς ότι αδικείσαι, μπορείς να κάνεις πράξη αυτό που λες λίγο παραπάνω "απο αυτη την ανεκδιηγητη αλητεια και συντηρηση παραπληροφηρησης αποχωρω" αφού επίσης όπως αναφέρεις "διοτι δεν χρειαζομαι δεδομενου οτι στα μεσα κοινωνικης δυκτιωσης εχω επαρκη πρ οβολη σε οτι διαθετω". Όπως γνωρίζεις, κανένας δεν συμμετέχει εδώ μέσα υποχρεωτικά ούτε είναι αλυσσοδεμένος.
τι λες ρε φιλε .μηπως την εχεις δει καπως ..πρωτον δεν ειδα σχολιο σου για να απαντησω και βρισκομαι απολογουμενος και επισης θεωρω επιθετικο το υφακι που γραφεις .επισης καθε αναφορα τιμης σε νομισμα μου που βρισκεται σε μεσα κοινωνικης δυκτιωσης αυτη την στιγμη σταω15 χιλιαρικα προβοκατορικη  αλητικη και με ανοχη απο εσας τελικα κατευθινομενα συντηρηταια .βαλαμε τους λυκους να φυλανε πριβατα.αντι να θαυμαζετε ενα νομισμα που εμφανιζεται μια φορα  στα 5 χρονια αμμεσως να το θαψετε .με τον φθονο στο χερι θα μεινετε καποιοι ειδικοι


RE: Ασημένιο 5 Δραχμές 1833 Αθηνών.απο την συλλογή μου - chris_1972 - 20/01/18 12:32:08

Tι παίρνεις? Δεν περιστρέφεται ο κόσμος γύρω σου. Ούτε διακρίσεις κάνουμε αλλά ούτε και καμιά υποχρέωση να ασχολούμαστε μαζί σου έχουμε, αν δεν σου αρέσει μπορείς να αποχωρίσεις.


RE: Ασημένιο 5 Δραχμές 1833 Αθηνών.απο την συλλογή μου - nikos11 - 20/01/18 12:32:40

(20/01/18 12:27:32)diaylosark Έγραψε:  
(20/01/18 12:10:58)nikos11 Έγραψε:  
(20/01/18 11:59:05)diaylosark Έγραψε:  
(09/01/18 23:08:42)diaylosark Έγραψε:   Με το Ταληράκι {Κουκουβάγια }στις 15 Χήνες δώρο κι αυτό
αν το παρον αντιλαμβανονται οι διαχειριστες οτι παραβιαζει  ορους του φορουμ να με διαγραψουν απλα χωρις να το παρουσιαζουν ως χαρη εγω το ονομαζω τεχνικη φωτογραφισης και απλως αναφορα τιμης με δωρο.αν ηθελα να πουλησω θα το εβαζα στις πωλησεις.δεν νομιζω παρ οτι εμποροσυλλεκτης να  εβαλα αγγελια πωλησης διοτι δεν χρειαζομαι δεδομενου οτι στα μεσα κοινωνικης δυκτιωσης εχω επαρκη πρ οβολη σε οτι διαθετω
1) Δηλαδή πώς έπρεπε να το αντιληφθούμε; Μήπως ως προσπάθεια υποτίμησης της νοημοσύνης μας; Προσπάθησες να πουλήσεις πλαγίως και αυτό αποδεικνύεται από το ότι δεν απάντησες στο δικό μου post που σε ρώτησα.
2) Αν προσβλήθηκες εσύ με αυτά που γράφτηκαν, θέλεις να μου πεις τι πρέπει να πουμε όλοι οι υπόλοιποι με αυτά που γράφεις και με τον τρόπο που τα γράφεις;
3) Αν θεωρείς ότι αδικείσαι, μπορείς να κάνεις πράξη αυτό που λες λίγο παραπάνω "απο αυτη την ανεκδιηγητη αλητεια και συντηρηση παραπληροφηρησης αποχωρω" αφού επίσης όπως αναφέρεις "διοτι δεν χρειαζομαι δεδομενου οτι στα μεσα κοινωνικης δυκτιωσης εχω επαρκη πρ οβολη σε οτι διαθετω". Όπως γνωρίζεις, κανένας δεν συμμετέχει εδώ μέσα υποχρεωτικά ούτε είναι αλυσσοδεμένος.
τι λες ρε φιλε .μηπως την εχεις δει καπως ..πρωτον δεν ειδα σχολιο σου για να απαντησω και βρισκομαι απολογουμενος και επισης θεωρω επιθετικο το υφακι που γραφεις .επισης καθε αναφορα τιμης σε νομισμα μου που βρισκεται σε μεσα κοινωνικης δυκτιωσης αυτη την στιγμη σταω15 χιλιαρικα προβοκατορικη  αλητικη και με ανοχη απο εσας τελικαν κατευθινομενα συντηρηταια
Ψυχραιμία, ηρέμησε, σκέψου τι θέλεις να πεις, διάβασε τι γράφεις και ξαναπές μου τι θέλεις.


RE: Ασημένιο 5 Δραχμές 1833 Αθηνών.απο την συλλογή μου - diaylosark - 20/01/18 12:43:23

αν υπαρχουν απαντησεις στο ποστ μου που τελικα πηδηξατε καποιοι θα θα απαντησω και φυσικα δεν θα αναρτησω οτιδηποτε παλι διοτι ναι .προσβαλεται και μειωνεται η προσωπικοτητα μου και οτι διαθετω εμποροσυλλεκτικα στον βωμο ορων και τριχες κατσαρες.απο την σκυλα στην χαρυβδη τελικα ισως ......πηγα λεω .ειχαμε ενα στεκι και γινανε 2 με το ιδιο νοθο ανθρωπινο δυναμικο σε καποιες περιπτωσεις.δεν αναφερομαι σε ολους αλλα σε αυτους που εχουν επιθετικοτητα και αντιζηλεια εναντιον μου και εχουν ερθει απο το αλλο στεκι η αλλα ψυχιατρεια


RE: Ασημένιο 5 Δραχμές 1833 Αθηνών.απο την συλλογή μου - chris_1972 - 20/01/18 13:00:06

Αν (και είναι το τελευταίο που γράφω) υπήρχε αντιζηλία και επιθετικότητα ως απωθημένο από παλιά τώρα δεν θα έγραφες καν εδώ. Το θέμα σου το πήδηξες μόνος σου, εάν δεν έγραφες αυτό:

(09/01/18 23:08:42)diaylosark Έγραψε:   Με το Ταληράκι {Κουκουβάγια }στις 15 Χήνες δώρο κι αυτό

τίποτα από τα προηγούμενα δεν θα είχε γραφτεί. Αν το καταλαβαίνεις καλώς αν όχι λυπάμαι δεν μπορώ να κάνω τίποτα άλλο.


RE: Ασημένιο 5 Δραχμές 1833 Αθηνών.απο την συλλογή μου - diaylosark - 20/01/18 13:07:34

(20/01/18 12:32:08)chris_1972 Έγραψε:  Tι παίρνεις? Δεν περιστρέφεται ο κόσμος γύρω σου. Ούτε διακρίσεις κάνουμε αλλά ούτε και καμιά υποχρέωση να ασχολούμαστε μαζί σου έχουμε, αν δεν σου αρέσει μπορείς να αποχωρίσεις.
δεν μου αρεσει οτι συντηρειτε προσβλητικα εναντιον μου και ειναι εμφανεστατο .δεν παιρνω ουσιες αν αυτον ενοεις και δεν σου επιτρεπωβτετοια υπονοουμενα γιατι δεν με ξερεις ονομαζομαι Βασιλης Γεωργοπουλος και επιφυλλασομαι για περαιτερω εξελίξεις που σκοπο εχουν να μειωσουν την προσωπικοτητα μου και αντικειμενα που εχω ανεβασει απο την προσωπικη μου συλλογη σε σελιδες και κλειστες ομαδες.κλειστες επαναλαμβανω


RE: Ασημένιο 5 Δραχμές 1833 Αθηνών.απο την συλλογή μου - chris_1972 - 20/01/18 13:24:09

Γεια σου, ευχαριστούμε πολύ για την συμμετοχή σου.


RE: Ασημένιο 5 Δραχμές 1833 Αθηνών.απο την συλλογή μου - chaniotis - 20/01/18 18:07:23

Και να πω οτι δεν ξερατε ...ξερατε.....,παρτε τωρα 

[Εικόνα: Screenshot_20180120-180420.png]


RE: Ασημένιο 5 Δραχμές 1833 Αθηνών.απο την συλλογή μου - sac - 20/01/18 19:11:33

Είστε υπότροποι, κύριοι. Και λαοπλάνοι...

(20/01/18 11:18:55)diaylosark Έγραψε:  την δε συμπεριφορα θεωρω λαοπλανα



(20/01/18 11:18:55)diaylosark Έγραψε:  καταπτυστη

Αυτό το "κατάπτυστη" μου θυμίζει Βαγγέλη Γιαννόπουλο (θεός σχωρέσ' τον):
- Μπλα, μπλα, μπλα ο κατάπτυστος Κοσκωτάς.
(παύση)
- Διότι ο Κοσκωτάς είναι κατάπτυστος.
(παύση)
- Τελείως κατάπτυστος...
(παύση)
- ΤΕΝΕΚΕΣ ΞΕΓΑΝΩΤΟΣ!


RE: Ασημένιο 5 Δραχμές 1833 Αθηνών.απο την συλλογή μου - sac - 20/01/18 19:28:25

(20/01/18 19:11:33)sac Έγραψε:  Είστε υπότροποι, κύριοι. Και λαοπλάνοι...

[Εικόνα: 803919-mr_t.jpg]

[Εικόνα: haddock3.jpg]

[Εικόνα: 150598_original.jpg]

Μέχρι και εικονοκλάστες...

[Εικόνα: latest?cb=20100128205002]