Συλλεκτικό Στέκι
Χάθηκε ο φάκελλος με νόμισμα μέσα στα ΕΛΤΑ Κομοτηνής. - Εκτυπώσιμη έκδοση

+- Συλλεκτικό Στέκι (https://syllektiko-steki.gr)
+-- Φόρουμ: Ειδικές Κατηγορίες (https://syllektiko-steki.gr/forum-91.html)
+--- Φόρουμ: Απολεσθέντα Νομίσματα και Χαρτομίσματα (https://syllektiko-steki.gr/forum-110.html)
+--- Νήμα: Χάθηκε ο φάκελλος με νόμισμα μέσα στα ΕΛΤΑ Κομοτηνής. (/thread-3288.html)

Σελίδες: 1 2


RE: Χάθηκε ο φάκελλος με νόμισμα μέσα στα ΕΛΤΑ Κομοτηνής. - haros - 20/03/19 16:15:07

Καποιος απο την διοικηση των ΕΛΤΑ φαινεται ειναι συλλεκτης και μας διαβαζει.. Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Τελος καλο, ολα καλα λοιπον.


RE: Χάθηκε ο φάκελλος με νόμισμα μέσα στα ΕΛΤΑ Κομοτηνής. - belpedro - 20/03/19 16:52:53

Ευχάριστα τα νέα λοιπόν, μπραβο!
Τους χαιρετισμούς μας στη διοίκηση των ΕΛΤΑ  Big Grin


RE: Χάθηκε ο φάκελλος με νόμισμα μέσα στα ΕΛΤΑ Κομοτηνής. - Nonos - 20/03/19 17:02:48

Μπράβο, αυτά είναι ευχάριστα νέα!
Συγχαρητήρια στην διοίκηση των ΕΛΤΑ για τα "αντανακλαστικά" που επέδειξε σε αυτό το θέμα!


RE: Χάθηκε ο φάκελλος με νόμισμα μέσα στα ΕΛΤΑ Κομοτηνής. - iapwnas - 20/03/19 18:21:59

Μπραβο Στεργιο! Την καλυτερη δουλεια εκανες που το δημοσιοποιησες! Οτι και να εγινε τελος καλο ολα καλα!


RE: Χάθηκε ο φάκελλος με νόμισμα μέσα στα ΕΛΤΑ Κομοτηνής. - μαρκος - 20/03/19 23:29:55

Μπραβο ευχαριστα νεα ,μπραβο και στα ΕΛΤΑ με διαφορα η καλυτερη και παντα εξυπηρετικη Heart


RE: Χάθηκε ο φάκελλος με νόμισμα μέσα στα ΕΛΤΑ Κομοτηνής. - nikos11 - 21/03/19 00:05:45

Τέλος καλό όλα καλά Στέργιε. Συγχαρητήρια και στα στελέχη των ΕΛΤΑ για την αντίδραση που κανονικά θα έπρεπε να είναι το αυτονόητο σε ένα ευνομούμενο κράτος...


RE: Χάθηκε ο φάκελλος με νόμισμα μέσα στα ΕΛΤΑ Κομοτηνής. - sotiris - 21/03/19 13:29:16

Χαιρομαι που βρεθηκε Στεργιε!
Επισης το οτι καποιος "μπηκε στον κοπο" να παρει τηλεφωνο δειχνει οτι υπαρχουν ακομα ανθρωποι με αξιες στις διαφορες υπηρεσιες.
Σωτηρης


RE: Χάθηκε ο φάκελλος με νόμισμα μέσα στα ΕΛΤΑ Κομοτηνής. - sroussos - 21/03/19 14:58:13

Καταρχήν  για να μην λέμε μόνο τα στραβά αλλά και τα καλά,  να   ευχαριστήσω την διοίκηση των ΕΛΤΑ για την άμεση παρέμβαση  για την επίλυση του προβλήματος  καθώς και το γραφείο τύπου των ΕΛΤΑ ( νομίζω πως αυτό είναι που βρήκε την ανάρτηση  στο διαδίκτυο  και έκανε την σχετική ενημέρωση στην Διοίκηση)  καθώς και όλους τους φίλους για την συμπαράσταση.Όταν έκανα την ανάρτηση δεν πέρασε καθόλου από το μυαλό μου αυτή η εξέλιξη. Τον πόνο μου ήθελα  πω ,  να ακούσω και τις απόψεις σας από ανάλογες περιπτώσεις που μπορεί να σας έτυχαν, και τέλος κατά κάποιο τρόπο να καεί και το νόμισμα αν είχε κλαπεί. Τέλος καλό λοιπόν και να μην τύχει πάλι  σε κανένα.


RE: Χάθηκε ο φάκελλος με νόμισμα μέσα στα ΕΛΤΑ Κομοτηνής. - Lary - 21/03/19 16:04:51

Xαίρομαι για την θετική έκβαση της περιπέτειάς σου.


RE: Χάθηκε ο φάκελλος με νόμισμα μέσα στα ΕΛΤΑ Κομοτηνής. - noobcollector - 22/03/19 02:26:23

Μπράβο στα ΕΛΤΑ! Αν μου εξιστορούσε την ιστορία κάτοικος εξωτερικού θα σκεφτόμουν ότι στην Ελλάδα αποκλείεται να ενεργούσαν ετσι τα ΕΛΤΑ.Ευχάριστη έκπληξη λοιπόν, Στέργιο να το χαίρεσαι το νόμισμαSmile