Συλλεκτικό Στέκι
Τσουβαλάκι 5 Λεπτά 1971 - Εκτυπώσιμη έκδοση

+- Συλλεκτικό Στέκι (https://syllektiko-steki.gr)
+-- Φόρουμ: Ελληνικά Νομίσματα (https://syllektiko-steki.gr/forum-8.html)
+--- Φόρουμ: Κωνσταντίνος Β' (1964-1973) (https://syllektiko-steki.gr/forum-17.html)
+--- Νήμα: Τσουβαλάκι 5 Λεπτά 1971 (/thread-434.html)

Σελίδες: 1 2


RE: Τσουβαλάκι 5 Λεπτά 1971 - chris_1972 - 27/12/16 15:51:45

Θοδωρή με όλη την καλή διάθεση που έχω και το ξέρεις αυτό, θα ήθελα να σε ρωτήσω τι ακριβώς περιμένεις από τις ερωτήσεις σχετικά με εκτίμηση τιμών που κάνεις στο φόρουμ? Αυτό που έγινε δλδ να  βάλει κάποιος έναν εξωτερικό σύνδεσμο με κοστολόγηση γιατί το βλέπεις εκ του πονηρού, αυτό θα μπορούσα να το κάνω και εγώ ή και ο οποιοσδήποτε θα μας κατηγορούσες για τρολλ?
Η γραμμή που θέλουμε να ακολουθήσουμε είναι να μην επεμβαίνουμε σε μηνύματα και να κάνουμε διορθώσεις, σε παρακαλώ πολύ και όλους επίσης, μην μας αναγκάζετε να το κάνουμε.

Θέλουμε ηρεμία


RE: Τσουβαλάκι 5 Λεπτά 1971 - smartmorpheus - 27/12/16 15:58:15

Ζήτησα απο εναν συγκεκριμμενο ανθρωπο που μου σπάει τα νευρα να μην ξαναγραψει σε θεμα που ανοιγω εγω.
Έχω το δικαίωμα ή οχι? 
Άν όχι απλώς δεν θα συμμετέχω στην σελίδα κι όλα καλά.


RE: Τσουβαλάκι 5 Λεπτά 1971 - Sp1 - 27/12/16 15:58:37

(27/12/16 15:51:45)chris_1972 Έγραψε:  Θοδωρή με όλη την καλή διάθεση που έχω και το ξέρεις αυτό, θα ήθελα να σε ρωτήσω τι ακριβώς περιμένεις από τις ερωτήσεις σχετικά με εκτίμηση τιμών που κάνεις στο φόρουμ? Αυτό που έγινε δλδ να  βάλει κάποιος έναν εξωτερικό σύνδεσμο με κοστολόγηση γιατί το βλέπεις εκ του πονηρού, αυτό θα μπορούσα να το κάνω και εγώ ή και ο οποιοσδήποτε θα μας κατηγορούσες για τρολλ?
Η γραμμή που θέλουμε να ακολουθήσουμε είναι να μην επεμβαίνουμε σε μηνύματα και να κάνουμε διορθώσεις, σε παρακαλώ πολύ και όλους επίσης, μην μας αναγκάζετε να το κάνουμε.

Θέλουμε ηρεμία

Χρήστο με μένα παίζει άλλη ιστορια.Δεν γνωρίζεις γι αυτό μην ασχολείσαι.Ο κύριος είναι πρώτος μου ξάδερφος και θίχτηκε που παρέθεσα την πώληση στο ebay.Το ποιός είναι τρόλλ  εδω μέσα και δεν ξέρω εγώ τί άλλο το γνωρίζουμε και σε αυτό και στο άλλο site.Ονόματα δεν χρειάζονται.


RE: Τσουβαλάκι 5 Λεπτά 1971 - smartmorpheus - 27/12/16 16:00:44

Ο κύριος είναι τρολλ του σκαρακη και μπηκε εδω να ανακατεψει τα υπολοιπα είναι περιττα.


RE: Τσουβαλάκι 5 Λεπτά 1971 - Sp1 - 27/12/16 16:06:19

(27/12/16 16:00:44)smartmorpheus Έγραψε:  Ο κύριος είναι τρολλ του σκαρακη και μπηκε εδω να ανακατεψει τα υπολοιπα είναι περιττα.

Τις μυθοπλασιες να τις αφησεις κατα μερος.Εγώ ξέρω και οσοι με γνωριζουν τη διαγωγή μου στο στεκι και παντού.Αν εχω δωσει εστω και ενα δικαιωμα σε προκαλω να το παραθέσεις.Οσο για τον κυριο Σκαράκη δεν τον ξέρω προσωπικά.Το ποιός είναι επίσης κουτσομπόλης και ανακατώστρας φαίνεται.Ο χρόνος το έχει δείξει . Το τσουβάλι που εβαλες ειναι πωλητη απ το ebay.Τι σχεση εχει το στεκι  που το ανακατεβεις και το ονομα του Σκαράκη;Αντε γειά και περαστικά σου.
Υ.Γ. Το τρόλ γράφεται με ένα λ  Big Grin Big Grin Big Grin


RE: Τσουβαλάκι 5 Λεπτά 1971 - smartmorpheus - 27/12/16 16:06:59

Κρις τσέκαρε σε παρακαλώ τα μηνύματα σου.


RE: Τσουβαλάκι 5 Λεπτά 1971 - haros - 27/12/16 16:10:35

Προσωπικα παντως τετοια αντικειμενα μου δημιουργουν καποια αμηχανια σχετικα με την πιθανη εκτιμηση της τιμης που μπορει να εχουν.
Προφανως ειναι συλλεκτικα και πολυ δυσκολο να βρεθουν, αλλα δεν απευθυνονται σε καποιον που θελει να συμπληρωσει την συλλογη του, 2000 ιδια νομισματα τι να τα κανει?
Οσο για να το ανοιξει και να πιστοποιησει μερικα και να τα δινει σιγα-σιγα κλπ, ο.κ. αλλα και παλι τεραστια η ποσοτητα και με δυνατοτητες απορροφησης (με νορμαλ ρυθμους) απο την ντοπια αγορα που θα παρει μερικα χρονια.
Οποτε δεν ξερω με ποιο μετρο συγκρισης θα μπορουσε να τα κοστολογησει κανεις και να πει "τοσο ειναι μια δικαιη τιμη για αυτο", με ενδιαφερον παντως θα διαβαζα αποψεις.

υ.γ. βρε σεις, μην πλακωνεστε Χριστουγεννιατικα, ειρηνη υμιν..


RE: Τσουβαλάκι 5 Λεπτά 1971 - smartmorpheus - 27/12/16 16:22:46

Δημήτρη δεν μπορώ να αναλύω συνεχώς τα αυτονόητα και καλά έβαλε το λινκ του εμπαυ να πει τι να με πικαρει ναι δικος μου ειναι και ο λογαριασμος του εμπαυ πρεπει να δινω λογαριασμο. Έτσι λειτουργουν τα τρολλ μπαινουν και γραφουν ασχετα πραγματα για να δειχνουν σημαντικοι απο γνωσεις μηδεν 1000 καλημέρα και αλλα 500 καλως ηρθες στην σελίδα. και λίγο σπάσιμο νευρων.