Συλλεκτικό Στέκι
Ενετικά Μονόσολδα (Soldo) Βιβλίο - Εκτυπώσιμη έκδοση

+- Συλλεκτικό Στέκι (https://syllektiko-steki.gr)
+-- Φόρουμ: Δημοφιλή Νομίσματα (https://syllektiko-steki.gr/forum-86.html)
+--- Φόρουμ: Ενετικά / Οθωμανικά (https://syllektiko-steki.gr/forum-88.html)
+--- Νήμα: Ενετικά Μονόσολδα (Soldo) Βιβλίο (/thread-4923.html)

Σελίδες: 1 2 3


RE: Ενετικά Μονόσολδα (Soldo) Βιβλίο - rubirosa - 23/10/21 22:38:24

Πολλά συγχαρητήρια,και καλοτάξειδο!!!
Μετά την πάροδο, των 50 ημερών,που μένει η αγγελία θα μεταφερθεί στην κατηγορία: Βιβλιογραφία νομισμάτων\χαρτονομισμάτων ,για να το έχουν υπ'όψιν τους και νεοεισερχόμενοι τα επόμενα χρόνια.


RE: Ενετικά Μονόσολδα (Soldo) Βιβλίο - malef13 - 24/10/21 20:27:53

(23/10/21 22:38:24)rubirosa Έγραψε:  Πολλά συγχαρητήρια,και καλοτάξειδο!!!
Μετά την πάροδο, των 50 ημερών,που μένει η αγγελία θα μεταφερθεί στην κατηγορία: Βιβλιογραφία νομισμάτων\χαρτονομισμάτων ,για να το έχουν υπ'όψιν τους και νεοεισερχόμενοι τα επόμενα χρόνια.

Κύριε Θανάση σας ευχαριστώ πάρα πολύ! Δεν έχω λόγια! Σας ευχαριστώ και πάλι και εύχομαι ό,τι καλύτερο!!


RE: Ενετικά Μονόσολδα (Soldo) Βιβλίο - digo - 25/10/21 23:54:21

Μπραβο και πάλι μπραβο Γιάννη. Ήξερα ότι σου άρεσαν αυτά, αλλά δε μου πέρασε από το μυαλό ότι θα γράψεις και τόσο εξειδικευμένο βιβλίο με τόσες άλλες υποχρεώσεις που έχεις στην ηλικία σου. Είμαι κατάπληκτος….


RE: Ενετικά Μονόσολδα (Soldo) Βιβλίο - malef13 - 26/10/21 08:25:52

(25/10/21 23:54:21)digo Έγραψε:  Μπραβο και πάλι μπραβο Γιάννη. Ήξερα ότι σου άρεσαν αυτά, αλλά δε μου πέρασε από το μυαλό ότι θα γράψεις και τόσο εξειδικευμένο βιβλίο με τόσες άλλες υποχρεώσεις που έχεις στην ηλικία σου. Είμαι κατάπληκτος….
Κύριε Δημήτρη σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια! Με τιμούν υπέρ του δέοντος!


RE: Ενετικά Μονόσολδα (Soldo) Βιβλίο - kostas06 - 26/10/21 14:29:16

Γιανναρα είσαι τρομερός !!!! Αυτές τις κινήσεις πρέπει όλοι να τις στηρίζουμε. Συνέχισε έτσι φιλαρακι !!!!


RE: Ενετικά Μονόσολδα (Soldo) Βιβλίο - D.Dimitris - 26/10/21 18:07:17

 Αξιέπαινο εγχείρημα, συγχαρητήρια για την υπέροχη προσπάθεια σου!!


RE: Ενετικά Μονόσολδα (Soldo) Βιβλίο - exmim - 26/10/21 19:52:36

Συγχαρητήρια και απο εμένα Γιάννη, οτι και να πω θα ειναι λιγο. Μπράβο σου! Καλοτάξιδο το βιβλίο σου, εύχομαι οτι καλύτερο!!


RE: Ενετικά Μονόσολδα (Soldo) Βιβλίο - malef13 - 27/10/21 12:16:36

(26/10/21 14:29:16)kostas06 Έγραψε:  Γιανναρα είσαι τρομερός !!!! Αυτές τις κινήσεις πρέπει όλοι να τις στηρίζουμε. Συνέχισε έτσι φιλαρακι !!!!
Κώστα σε ευχαριστώ πολύ ρε φίλε για όλα! Εύχομαι να σαρέσει Heart

(26/10/21 18:07:17)D.Dimitris Έγραψε:   Αξιέπαινο εγχείρημα, συγχαρητήρια για την υπέροχη προσπάθεια σου!!

Ευχαριστώ πολύ κύριε Δημήτρη για τα καλά σας λόγια!

(26/10/21 19:52:36)exmim Έγραψε:  Συγχαρητήρια και απο εμένα Γιάννη, οτι και να πω θα ειναι λιγο. Μπράβο σου! Καλοτάξιδο το βιβλίο σου, εύχομαι οτι καλύτερο!!

Κύριε Μίμη εγώ σας ευχαριστώ! Εύχομαι να το βρείτε όσο το δυνατόν περισσότερο ενδιαφέρον και να σας άρεσε η αφιέρωση! Τα λόγια σας με τιμούν όταν προέρχονται από ένα συλλέκτη με πολύ μεράκι και γνώσεις!


RE: Ενετικά Μονόσολδα (Soldo) Βιβλίο - malef13 - 12/11/21 20:41:30

Σε συνέχεια το πόστ, έχει γίνει μια προσπάθεια και έχουν εκδοθεί και μερικά αντίτυπα στα αγγλικά, στην προσπάθεια μου κάλυψης όσο το δυνατόν μεγαλύτερου εύρους αναγνωστικού κοινού, καθώς είναι νομίσματα με πραγματικά ευρεία χρήση. Οποιοσδήποτε επιθυμεί μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου σε π.μ. Η τιμή είναι ίδια και οι τρόποι εξόφλησης (αλφα, ρέβολουτ ή παύπαλ), απλά για αποστολές εξωτερικού ενδέχεται να υπάρχει μια άλλη χρέωση μεταφορικών πάντα όσο το δυνατόν χαμηλότερη.


RE: Ενετικά Μονόσολδα (Soldo) Βιβλίο - sroussos - 30/01/22 22:07:18

Σήμερα το είδα συγχαρητήρια και καλοτάξιδο . Στείλε μου με π.μ λογαριασμό θέλω και γω ένα. Καλή συνέχεια