Συλλεκτικό Στέκι
5 Ενετικά.Μπορείτε να βοηθήσετε; - Εκτυπώσιμη έκδοση

+- Συλλεκτικό Στέκι (https://syllektiko-steki.gr)
+-- Φόρουμ: Δημοφιλή Νομίσματα (https://syllektiko-steki.gr/forum-86.html)
+--- Φόρουμ: Ενετικά / Οθωμανικά (https://syllektiko-steki.gr/forum-88.html)
+--- Νήμα: 5 Ενετικά.Μπορείτε να βοηθήσετε; (/thread-853.html)

Σελίδες: 1 2


RE: 5 Ενετικά.Μπορείτε να βοηθήσετε; - μαρκος - 23/03/17 23:51:19

ναι φιλε αυτο χαχαχα οσο κουφο και αν φαινεται αυτο ηθελα απο ολα του τα νομισματα Big Grin


RE: 5 Ενετικά.Μπορείτε να βοηθήσετε; - sabby - 24/03/17 13:47:21

(23/03/17 23:51:19)μαρκος Έγραψε:  ναι φιλε αυτο χαχαχα οσο κουφο και αν φαινεται αυτο ηθελα απο ολα του τα νομισματα Big Grin
Είδατε τελικά,πόσο κλειστός είναι ο κύκλος των συλλεκτών στην Ελλάδα;
Μπορεί να μήν το πάρεις τελικά με απ'ευθείας χτύπημα Μάρκο,αλλά απο "δοκάρι και μέσα". Shy


RE: 5 Ενετικά.Μπορείτε να βοηθήσετε; - Vasilisfla - 24/03/17 15:21:35

(24/03/17 13:47:21)sabby Έγραψε:  
(23/03/17 23:51:19)μαρκος Έγραψε:  ναι φιλε αυτο χαχαχα οσο κουφο και αν φαινεται αυτο ηθελα απο ολα του τα νομισματα Big Grin
Είδατε τελικά,πόσο κλειστός είναι ο κύκλος των συλλεκτών στην Ελλάδα;
Μπορεί να μήν το πάρεις τελικά με απ'ευθείας χτύπημα Μάρκο,αλλά απο "δοκάρι και μέσα". Shy

Εγω ειμαι πειραιωτης...μενω βολο, ημουν στην πευκη και εφευγα για βολο και ο τυπος δεν εστελνε με τιποτα..
Εστειλα μια ξαδερφη μου και τα πηρε..μπαχαλο!
Φιλε Μαρκο για την ωρα δεν ειναι για πουλημα μια και θελω να εντρυφησω λιγο στα ενετικα, αλλα μωλις διπλωσει ευχαριστως!


RE: 5 Ενετικά.Μπορείτε να βοηθήσετε; - μαρκος - 24/03/17 17:52:29

(24/03/17 15:21:35)Vasilisfla Έγραψε:  
(24/03/17 13:47:21)sabby Έγραψε:  
(23/03/17 23:51:19)μαρκος Έγραψε:  ναι φιλε αυτο χαχαχα οσο κουφο και αν φαινεται αυτο ηθελα απο ολα του τα νομισματα Big Grin
Είδατε τελικά,πόσο κλειστός είναι ο κύκλος των συλλεκτών στην Ελλάδα;
Μπορεί να μήν το πάρεις τελικά με απ'ευθείας χτύπημα Μάρκο,αλλά απο "δοκάρι και μέσα". Shy

Εγω ειμαι πειραιωτης...μενω βολο, ημουν στην πευκη και εφευγα για βολο και ο τυπος δεν εστελνε με τιποτα..
Εστειλα μια ξαδερφη μου και τα πηρε..μπαχαλο!
Φιλε Μαρκο για την ωρα δεν ειναι για πουλημα μια και θελω να εντρυφησω λιγο στα ενετικα, αλλα μωλις διπλωσει ευχαριστως!
Να σαι καλα ,ευχαριστω για το ενδιαφερον ,τωρα οσο για να μου την  δωσεις ειλικρινα προτιμω να εντρυφησεις και να μεινης στα Ενετικα,καλη συνεχεια και οπου μπορω να φανω χρησιμος ευχαριστως Smile


RE: 5 Ενετικά.Μπορείτε να βοηθήσετε; - Vasilisfla - 26/03/17 15:49:30

(24/03/17 17:52:29)μαρκος Έγραψε:  
(24/03/17 15:21:35)Vasilisfla Έγραψε:  
(24/03/17 13:47:21)sabby Έγραψε:  
(23/03/17 23:51:19)μαρκος Έγραψε:  ναι φιλε αυτο χαχαχα οσο κουφο και αν φαινεται αυτο ηθελα απο ολα του τα νομισματα Big Grin
Είδατε τελικά,πόσο κλειστός είναι ο κύκλος των συλλεκτών στην Ελλάδα;
Μπορεί να μήν το πάρεις τελικά με απ'ευθείας χτύπημα Μάρκο,αλλά απο "δοκάρι και μέσα". Shy

Εγω ειμαι πειραιωτης...μενω βολο, ημουν στην πευκη και εφευγα για βολο και ο τυπος δεν εστελνε με τιποτα..
Εστειλα μια ξαδερφη μου και τα πηρε..μπαχαλο!
Φιλε Μαρκο για την ωρα δεν ειναι για πουλημα μια και θελω να εντρυφησω λιγο στα ενετικα, αλλα μωλις διπλωσει ευχαριστως!
Να σαι καλα ,ευχαριστω για το ενδιαφερον ,τωρα οσο για να μου την  δωσεις ειλικρινα προτιμω να εντρυφησεις και να μεινης στα Ενετικα,καλη συνεχεια και οπου μπορω να φανω χρησιμος ευχαριστως Smile
Ευχαριστώ  Μαρκο! Ειμαι σίγουροςθα χρειαστω βοήθεια ..πολλες ποικιλίες κλπ..