Συλλεκτικό Στέκι

Πλήρης έκδοση: Sovereign 2017 proof
Βλέπετε μια σύντομη έκδοση του περιεχόμενου. Δείτε την πλήρη έκδοση.
Σελίδες: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Sold out για την λίρα, έχουν μείνει μισά και τεταρτάκια.  Στο ebay ενώ ξεκίνησαν να πουλιούνται τα ολόκληρα προ 10ημέρου στο 500ρικο βλέπω ότι γίνονται πράξεις πλέον στα 620-650 ευρώ.
Έχει δρόμο ακόμα μπροστά της αλλά όπως μου έλεγε πριν λίγες μέρες φίλος μου ντήλερ, "αυτό με την φετινή επετειακή προυφ, είχε χρόνια να γίνει".
Αυτό φαίνεται πως αρχίζει να αποτυπώνεται και στις αγοραπωλησίες της.
(01/12/16 14:43:47)Nonos Έγραψε: [ -> ]Έχει δρόμο ακόμα μπροστά της αλλά όπως μου έλεγε πριν λίγες μέρες φίλος μου ντήλερ, "αυτό με την φετινή επετειακή προυφ, είχε χρόνια να γίνει".
Αυτό φαίνεται πως αρχίζει να αποτυπώνεται και στις αγοραπωλησίες της.

Στο γρήγορο Sold Out του Sovereing αναφερόταν ο φίλος σου ?
Κυρίως το έλεγε για τις παραγγελίες που δεχόταν, απλά νομίζω το sold out ήρθε να τον επιβεβαιώσει.
Βάλτε βρε κακούργοι καμιά φώτο να την βλέπω και γω την λιριτσα  Tongue
Tο πεντόλιρο σου κάνει?

Tongue
(01/12/16 21:05:35)ANTONIOS1967 Έγραψε: [ -> ]Βάλτε βρε κακούργοι καμιά φώτο να την βλέπω και γω την λιριτσα  Tongue

Αμ ετσι θα σε αφησουμε με την λιγουρα;

και αλλη μια

και γιατι δεν με αφηνει ρε παιδια να βαλω καμποσες μαζεμενες φωτογραφιες
Μέχρι το τέλος του χρόνου ,θα δούμε και σε τι τιμές θα κλείσουν και οι δημοπρασίες, που θα μπουν στο ebay.
Ήδη υπάρχει μία στο ebay και θέλει 4 μέρες για να λήξη, οπότε τέλος Δεκεμβρίου, θα έχουμε μία ποιο αποκρυσταλλωμένη άποψη της αξίας της.
Δύο δημοπρασίες που έτυχε και παρακολούθησα , έκλεισαν κάτω απο 430 στερλίνες , τιμή royal mint όπως ξέρετε πριν εξαντληθεί .
Εκτός από λιγούρα Μιχάλη έχω ένα μεγάλο δίλημμα  Confused

Παρέλαβα την λίρα πριν καμιά βδομάδα από τον gkounto και ο αθεόφοβος μου την έστειλε όπως ήταν σφραγισμένο !!

Ακόμα δεν έχω αποφασίσει αν το κρατήσω σφραγισμένο το κουτάκι  ή αν θα το ανοίξω Angel
Σελίδες: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11