1976 2 ΔΡΧ DDO
17/08/26 11:02:23
Κωστα με τον αριθμο πιστοποιησης, πας στο PCGS cert verification και αφου συμπληρωσεις τον αριθμο, σε στελνει στην σελιδα του νομισματος, που μπορει ακομα και να περιεχει φωτογραφια, (στην περιπτωση αυτη δεν εχει) καθως και διαφορες σχετικες πληροφοριες περι του νομισματος.
Στα κινητα τηλεφωνα και τα tablets, το pcgs cert verification ειναι εφαρμογη που την κατεβαζεις δωρεαν.
Στα κινητα τηλεφωνα και τα tablets, το pcgs cert verification ειναι εφαρμογη που την κατεβαζεις δωρεαν.
Μηνύματα μέσα σε αυτό το θέμα
1976 2 ΔΡΧ DDO - από KOSTAS17 - 10/08/26 16:48:34
RE: 1976 2 ΔΡΧ DDO - από Diinekis - 10/08/26 18:53:58
RE: 1976 2 ΔΡΧ DDO - από E.X.N - 10/08/26 19:07:47
RE: 1976 2 ΔΡΧ DDO - από E.X.N - 10/08/26 19:09:27
RE: 1976 2 ΔΡΧ DDO - από KOSTAS17 - 10/08/26 19:56:56
RE: 1976 2 ΔΡΧ DDO - από Diinekis - 10/08/26 23:20:03
RE: 1976 2 ΔΡΧ DDO - από KOSTAS17 - 11/08/26 08:23:11
RE: 1976 2 ΔΡΧ DDO - από KOSTAS17 - 11/08/26 09:30:11
RE: 1976 2 ΔΡΧ DDO - από Diinekis - 11/08/26 09:56:04
RE: 1976 2 ΔΡΧ DDO - από KOSTAS17 - 11/08/26 10:18:16
RE: 1976 2 ΔΡΧ DDO - από alexiosp - 11/08/26 10:32:25
RE: 1976 2 ΔΡΧ DDO - από KOSTAS17 - 12/08/26 10:02:28
RE: 1976 2 ΔΡΧ DDO - από digo - 13/08/26 14:13:56
RE: 1976 2 ΔΡΧ DDO - από KOSTAS17 - 13/08/26 18:20:17
RE: 1976 2 ΔΡΧ DDO - από digo - 17/08/26 11:02:23
RE: 1976 2 ΔΡΧ DDO - από KOSTAS17 - 17/08/26 12:03:37
RE: 1976 2 ΔΡΧ DDO - από KOSTAS17 - 21/08/26 07:07:52
Νήματα που είναι πιθανώς σχετικά...
Νήμα / Συγραφέας
Απαντήσεις
Θεάσεις
Τελευταία ανάρτηση
Χρήστες που παρακολουθούν το Νήμα: 5 Επισκέπτες
© Συλλεκτικό Στέκι 2018
Designed & Developed by NeuroSynthesis

